Yardım POCO X3 PRO DATA WIPE SORUNU

MUXOF0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Poco X3 PRO
Konular
2
Merhabalar,

Elimde bootloader kilidi açık poco x3 pro var.

Cihazım uzun zamandır sıkıntısız çalışıyordu fakat telefon son zamanlarda kitlenmeye başladı. Custom rom kullanıyordum Pixel experience android 12. Telefon kirleniyor ses kısma ve güç tuşuyla rebootluyorum ve 1 dakika sonra yine kirleniyordu. Telefona mecburen tekrar rom atıyordum bugün yine aynı şey yaşandı mavisi flashladiktan sonra. Stok roma dönmeye kadar verdim ama wipe data yaptığımda hata veriyordu ve dahili depolama 0 mb gözüküyordu bugün internetten bulduğum şeyleri denedim bu hataları veriyor tek bir rom var şuan elimde sorunsuz flashlayabiliyorum ama eski olduğu için fixlenmemis buglar var. Bilgisayara erisimim yok suanlik ama bilgisayar eriyince mi flaş tool ile Eu rom atacağım. Neyse bilgisayarsiz bir şekilde bu hataların çözümü var mıdır?

Ekli dosyalar

• 20220128_201808.jpg
    20220128_201808.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 16
  • 20220128_201840.jpg
    20220128_201840.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 16

sanatsal061

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Flashlayacaginiz dosya eksik inmiş gözüküyor.
İndirdiğiniz dosyaya md5 hash kontrolu yapın.
Datanın gözükmesi için Öncelikle "Wipe" kısmından "Advanced Wipe" kısmına giriyoruz. Daha sonra "Data" bölümünü seçip, "Repair or Change File System" seçeneğini seçip, "Change File System" seçeniğini seçiyoruz. Oradan "EXT2" formatı ile biçimlendiriyoruz. Şimdi, "Data" bölümü bağlandı, ama EXT4 değil? Tekrar dosya sistemi değiştirme bölümüne gelip bu sefer "EXT4" seçeneğini seçip değiştiriyoruz.
Bu işlemden sonra datanız gözükür.
Rom işlemleriniz de OTG kullanırsanız iyi olur.

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
A12 romlarında data göremezsiniz a12ler için ilk olarak fortmat data sonra wipe data yapın

Üst Alt