Yardım Poco x3 Pro Bildirim Işığı Yanıp Sönüyor Fakat Telefon Açılmıyor.

loost123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Başlıkta da anlattığım gibi durum budur. Kapanma sebebini tam anlamadım, Şarj %1 idi fakat aynı zamanda telefonun arkasını ıslak bezle siliyordum. Umarım telefonun kapağından içeri su girmemiştir, böyle bir şey mümkün değil aslında. Neticede su bile değil, hafif ıslak bir bezden bahsediyoruz. Bildirim ışığı (beyaz) yanıp sönüyor fakat açılmıyor cihaz. Telefon en son dün sabah şarj etmiştim.

Önemli not: Şarja takınca bildirim ışığı saniyede yaklaşık 2 kere yanıp sönerken, açma tuşuna basınca saniyede 1kere yanıp sönme hızına düşüyor. İlginç.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Şarj tamamen bitmiş gibi görünüyor hocam. Şarjda bıraktığınızda düzelmedi mi?

loost123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarj tamamen bitmiş gibi görünüyor hocam. Şarjda bıraktığınızda düzelmedi mi?
Düzelmedi. Ekran değişimi yapılmıştı, aynı gün oldu bu problem. Gidip verdim telefonu, yapamamışsınız dedim. Düzeltirler umarım.

hamakamaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
7
sarj tamamen bbitince yapıyo onu. 10 15 dk sarjda kaldıktan sonra açılıyor. tabii ki sizinki başka bi sorun olabilir

bkartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bk
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
0
Başlıkta da anlattığım gibi durum budur. Kapanma sebebini tam anlamadım, Şarj %1 idi fakat aynı zamanda telefonun arkasını ıslak bezle siliyordum. Umarım telefonun kapağından içeri su girmemiştir, böyle bir şey mümkün değil aslında. Neticede su bile değil, hafif ıslak bir bezden bahsediyoruz. Bildirim ışığı (beyaz) yanıp sönüyor fakat açılmıyor cihaz. Telefon en son dün sabah şarj etmiştim.

Önemli not: Şarja takınca bildirim ışığı saniyede yaklaşık 2 kere yanıp sönerken, açma tuşuna basınca saniyede 1kere yanıp sönme hızına düşüyor. İlginç.
Bende aynı sorunu yaşıyorum problem neymiş ve nasıl çözüldü hocam

Üst Alt