Yardım Poco x3 Pro - Bende Kayıtlı Olmayan Numaraların Engellenmesi

CagenMagen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Attila
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Kalıp, Dekorasyon
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
''MIUI GLOBAL 13.0.5 Kararlı''
Telefon Modeli
Xiaomi - Poco x3 Pro - 128 GB
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba,

Telefonumda bazı kişileri engelliyorum fakat aynı zamanda onların beni aramalarını ve mesaj atmalarını da görebilmek istiyorum.
Bunun için, engellediğim kişilerin aramalarının otomatik olarak nasıl cevapsız olarak görünmesini sağlayabilirim.
Ayrıca, mesajları da engelleme listemde saklamak istiyorum, böylece herhangi bir önemli mesajları kaçırmamam lazım.

Poco x3 pro kullanıyorum ve telefonda ''Rehber'' de kayıtlı olmayanları engelle var ama acil durumda birileri arayabiliyor o yüzden de hepten kapatmak istemiyorum. Kargo şirketleri arıyor, özel kişiler arıyor vs. Bu tarz bir uygulama var mı? Ücretli olup iyi çalışıyor ve çetele de tutabiliyorsun, engellediğin numaraların ''arama ve mesaj'' kayıtlarını da tutuyor telefonun çalmıyor sadece bildirim geliyor ve karşı taraf bunu anlamıyor dediğiniz uygulamalar varsa belirtirseniz çok sevinirim.

Root'lu ve Global Rom
Kullandığım sürüm:
''MIUI GLOBAL 13.0.5 Kararlı''
Android Sürümü: 12 SKQ1.211006.001

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Truecaller vardı, Telegram kanallarında bulabilirsiniz. Hem çağrı, hem sms desteği veriyordu. Başarılı bir uygulamaydı, güvenlik açıkları olduğuna dair forumlarda haberler çıkmıştı. Verilen izinler hassas olduğu için kullanma insiyatifi size ait.

Oyla:

CagenMagen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Attila
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Kalıp, Dekorasyon
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Truecaller vardı, Telegram kanallarında bulabilirsiniz. Hem çağrı, hem sms desteği veriyordu. Başarılı bir uygulamaydı, güvenlik açıkları olduğuna dair forumlarda haberler çıkmıştı. Verilen izinler hassas olduğu için kullanma insiyatifi size ait.

Selamlar,
O uygulamayı çok defa duydum.
O uygulamaya istihbarat kaptıracağımı çok sanmıyorum. İnsiyatif almayacağım sonuç olarak.
Engelleme kısmı ''xiaomi'' de iyi ama ''çetele'' tutma kısmında ''hiya'' uygulaması iyi çalışıyor.
Bu da bilgi topluyor belki ama yine de ''truecaller'' tercih etmedim. Teşekkürler cevabınız için...

Oyla:

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Bu istediğinizi Huawei arama uygulaması tam olarak yapıyor. Engelli numaralardan gelen aramalarda ve mesajlarda telefonunuz çalmıyor, titremiyor. Sadece bildirim görüyorsunuz telefon ekranını açınca. Tıklayıp bakabiliyorsunuz. Bunu yapan 3ncü parti bir uygulama var mı net olarak bilmesemde Trup Phone arama uygulamasını önerebilirim.

Oyla:

CagenMagen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Attila
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Kalıp, Dekorasyon
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu istediğinizi Huawei arama uygulaması tam olarak yapıyor. Engelli numaralardan gelen aramalarda ve mesajlarda telefonunuz çalmıyor, titremiyor. Sadece bildirim görüyorsunuz telefon ekranını açınca. Tıklayıp bakabiliyorsunuz. Bunu yapan 3ncü parti bir uygulama var mı net olarak bilmesemde Trup Phone arama uygulamasını önerebilirim.
Huawei derken nasıl yani ben Xiaomi Poco X3 Pro kullanıyorum ''engelle'' diyorum engelliyor ama kişi beni hala arayabiliyor.
Bildirim de düşmüyor. Çalışan en güzel özellik ''sms'' engelleme özelliği sanırım.

Oyla:
Üst Alt