Yardım poco x3 pro açılmıyor acil yardım

atalas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
atakan
Cihazım
poco x3 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
gladiator os
Telefon Modeli
poco x3 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhabalar poco x3 pro telefonuma gladiator os rom kurmuştum daha sonra bu romdan sıkılıp miuı rom kurmak istedim twrpden wipe dalvic cache data wipe yaptım ama hata aldım wipeladıktan sonra romu flashladım ve hata aldım yeniden başlattıktan sonra miuı ekranı kapanıp açılıyordu ama telefon açılmıyordu daha miflashtan rom flashlamak geldi aklıma ama ondada timeout hatası aldım bi kaç kere denerken flash all lock seçeneğini değiştirmeyi unutmuşum şimdi bootlader kilit kapalı twrp silimiş sadece fastboot ve recoveryi erişimim var napabilirim lütfen yardım edin

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Bootloader kapatmamış olsaydınız bazı denenebilecek yöntemler vardı fakat bu durumda EDL üzerinden yetkili hesapla yazılım atılması dışında bir çözüm aklıma gelmiyor. Maalesef yetkili hesapla yapılan işlemler de ücretli oluyor.

Ücretli onarımlar forumuna bir göz atıp profesyonel teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Oyla:
Konular
0
merhabalar poco x3 pro telefonuma gladiator os rom kurmuştum daha sonra bu romdan sıkılıp miuı rom kurmak istedim twrpden wipe dalvic cache data wipe yaptım ama hata aldım wipeladıktan sonra romu flashladım ve hata aldım yeniden başlattıktan sonra miuı ekranı kapanıp açılıyordu ama telefon açılmıyordu daha miflashtan rom flashlamak geldi aklıma ama ondada timeout hatası aldım bi kaç kere denerken flash all lock seçeneğini değiştirmeyi unutmuşum şimdi bootlader kilit kapalı twrp silimiş sadece fastboot ve recoveryi erişimim var napabilirim lütfen yardım edin
Dua et sadece başına bu gelmiş kullandığın rom o telefonu normalde aşırı ısınma ve voltaj sorunlarından yine hardbrick edip reballing yapana kadar kalıcı olarak açılmayacaktı .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Belkide miui ekranı gelip gidip açılmayarak zaten o noktada pmic arızasının artık olduğunu gösterdi . Cihazı kurtarıp ana ekrana gelirsen şükret

Oyla:
Üst Alt