Soru Poco X3 Pro Açılması İçin Ne Yapmalı ?

Burak Doğay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Doğay
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
18
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14
Telefon Modeli
Poco X3 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Telefonum Ocağın 27 Sinden Beri Açılmıyor Poco X3 Pro Ne Yapabilirim Bozuk Ekran Verdi Telefonun Arka Kapağını Açıp Kendim Birşeyler Deneyebilirmiyim Yurtdışı Cihaz Çok Fiyat Çıkarırlar Diye Korkuyorum Öğrenciyim.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Telefonum Ocağın 27 Sinden Beri Açılmıyor Poco X3 Pro Ne Yapabilirim Bozuk Ekran Verdi Telefonun Arka Kapağını Açıp Kendim Birşeyler Deneyebilirmiyim Yurtdışı Cihaz Çok Fiyat Çıkarırlar Diye Korkuyorum Öğrenciyim.
Hocam sorununuzu tam olarak yazsanız cihaz hiç mi açılmıyor pcye takınca tepki veriyor mu ne bilim mi yazısında beklemede mi kalıyor tam bir Bilgi verseniz ona göre bizlerde cevap verebiliriz bir nebze

Oyla:

Burak Doğay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Doğay
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sorununuzu tam olarak yazsanız cihaz hiç mi açılmıyor pcye takınca tepki veriyor mu ne bilim mi yazısında beklemede mi kalıyor tam bir Bilgi verseniz ona göre bizlerde cevap verebiliriz bir nebze
Hocam kapandı 27 ocakta hiçbir şekilde açılmıyor PC yanımda değil takmayı denemedim telefonu şarjda biraktim hiç açılmıyor tuş kombinasyonlarını denedim sadece öndeki LED yanıp sönüyor hiçbir şekilde ekrana bı hayat belirtisi gelmiyor korkuyorum bende.

Oyla:
Konular
0
Hocam kapandı 27 ocakta hiçbir şekilde açılmıyor PC yanımda değil takmayı denemedim telefonu şarjda biraktim hiç açılmıyor tuş kombinasyonlarını denedim sadece öndeki LED yanıp sönüyor hiçbir şekilde ekrana bı hayat belirtisi gelmiyor korkuyorum bende.
Cihaz kendini korumaya almış . Bozuk televizyon ekranı gibi bişey gördüysen büyük ihtimalle güç entegren bozulmuştur yani anakart çöp oluyor . Reball ile %60 geçici süreliğine halledebilirsin ama anakart değişilcek telefonda fiyatı ortalama 5-6 bin lira vardır .

Oyla:

erencgrtkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
0
knk yaptırırsan banada bilgi versene aynı sorun bendede var

Oyla:

erencgrtkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
0
knk yazılım attıldı gene açılmadı işlemci arızası diyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çözümü yazdım evde de yapılabilir ama tecrübe gerekli ve tek bir hatada cihaz kullanılamaz hale gelir
poco yazısında kalıyor tekrar yeniden başaltıyor kendini

Oyla:
Üst Alt