Yardım POCO x3 Pro Açılış Ekranında Kalıyor (Bootloop)

Enthy7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fako
Cihazım
Poco
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Son sürüm
Telefon Modeli
Poco X3 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar,
Telefonum Poco X3 Pro 128 GB. Telefona herhangi bir Rom atmadım. Telefon kutusundan nasıl çıktıysa o şekilde kullanıyorum. Updatelerin hepsi otomatik yapılı, son sürümdeydi.

Telefon kendi kendine reset atıyordu arada bir, ancak her defasında açılıyordu. Geçen gün yine reset attı ancak POCO açılış ekranında takılı kaldı. Ne yaparsam yapayım açılmıyor. Güç ve ses açma tuşlarına basarak girdiğim menüde wipe all data seçeneğini de yaptım. Sanırım telefon bu işlemi yapamıyor, çünkü maksimum 2 saniye sürüyor. Ve bu işlemden sonra da telefon açılmadı. Telefonun şarjı komple bitirip yeniden açmayı denedim, bu da işe yaramadı. Bootloader kilidi kapalı. Ne gibi bir yol izlemeliyim? Teşekkürler.

Proloader

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Promechanic
Cihazım
mi 10t
Konular
4
fastboota giriyor mu ses kısma ve güç suçlarına birlikte basarak fastboot menüsünün gelip gelmediğini kontrol edin Eğer cihaz ben eve giriyorsam arka kapak açılmadan yazılım yüklenir Ama girmiyorsa arka kapak açılıp EDL test point yaparak yazılım atılır Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz

Oyla:

Enthy7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fako
Cihazım
Poco
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fastboota giriyor mu ses kısma ve güç suçlarına birlikte basarak fastboot menüsünün gelip gelmediğini kontrol edin Eğer cihaz ben eve giriyorsam arka kapak açılmadan yazılım yüklenir Ama girmiyorsa arka kapak açılıp EDL test point yaparak yazılım atılır Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz
FASTBOOT menüsüne giriyor hocam, sonrasında ne yapmam gerekiyor?

Oyla:

Proloader

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Promechanic
Cihazım
mi 10t
Konular
4
fastboot menüsüne giriyorsa yetkili hesap ile edl den yazılım atılabilir hocam yada recovery ekranından mi asistana bağlanarak da yeykili hesap olmadan ya yazılım atılabilir

Oyla:

Enthy7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fako
Cihazım
Poco
Konular
1
fastboot menüsüne giriyorsa yetkili hesap ile edl den yazılım atılabilir hocam yada recovery ekranından mi asistana bağlanarak da yeykili hesap olmadan ya yazılım atılabilir
Teşekkür ederim, forumu araştırdım benim durumumda olan bir başlık bulamadım. Uygun Rom indirdim. Sonrasında ne yapmam gerekiyor, hangi uygulama ile ne şekilde yapabilirim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Biraz daha detaylı anlatabilirseniz sevinirim.

Oyla:

Enes6767

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
11
Merhabalar,
Telefonum Poco X3 Pro 128 GB. Telefona herhangi bir Rom atmadım. Telefon kutusundan nasıl çıktıysa o şekilde kullanıyorum. Updatelerin hepsi otomatik yapılı, son sürümdeydi.

Telefon kendi kendine reset atıyordu arada bir, ancak her defasında açılıyordu. Geçen gün yine reset attı ancak POCO açılış ekranında takılı kaldı. Ne yaparsam yapayım açılmıyor. Güç ve ses açma tuşlarına basarak girdiğim menüde wipe all data seçeneğini de yaptım. Sanırım telefon bu işlemi yapamıyor, çünkü maksimum 2 saniye sürüyor. Ve bu işlemden sonra da telefon açılmadı. Telefonun şarjı komple bitirip yeniden açmayı denedim, bu da işe yaramadı. Bootloader kilidi kapalı. Ne gibi bir yol izlemeliyim? Teşekkürler.
Ne kadar sıklıkla reset atıyordu dün benim başıma geldi ama açıldı tel dahada olmadı şuan...ama cihazdan soğudum model poco x3 pro 14 aylık garantili cihaz siz nasıl hallettiniz

Oyla:

Enthy7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fako
Cihazım
Poco
Konular
1
Ne kadar sıklıkla reset atıyordu dün benim başıma geldi ama açıldı tel dahada olmadı şuan...ama cihazdan soğudum model poco x3 pro 14 aylık garantili cihaz siz nasıl hallettiniz
Kimse yardımcı olmadı buradan, herkes parayla tamir yapmaya çalışıyor sanırım forumda. Öyle bıraktım, işten güçten fırsat bulamadım. Halen düzelmedi problem. Bir daha Xiaomi serisi tüm telefonlara tövbe ettim açıkcası... Sanırım en sonunda bir telefoncuya götüreceğim.

Kafasına göre reset atıyordu ancak 2-3 günde bir atıyordu.

Oyla:

Enes6767

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
11
Kimse yardımcı olmadı buradan, herkes parayla tamir yapmaya çalışıyor sanırım forumda. Öyle bıraktım, işten güçten fırsat bulamadım. Halen düzelmedi problem. Bir daha Xiaomi serisi tüm telefonlara tövbe ettim açıkcası... Sanırım en sonunda bir telefoncuya götüreceğim.

Kafasına göre reset atıyordu ancak 2-3 günde bir atıyordu.
Şuan bende olmadı bir çok resim sildim telefon rahatladı sorun tekrar ederse yazarım

Oyla:

Enthy7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fako
Cihazım
Poco
Konular
1
Sorun halen çözülemedi. Telefoncular bile yapamadı. Teki işlemciyi değiştircez dedi 2500 TL istedi. Ancak yabancı forumlarda güç & parmak izi okuma tuşundan kaynaklandığını o tuş değişince düzeldiğini okudum. Ancak bu işlemi yapamıyorlar.

Oyla:
Üst Alt