Yardım Poco x3 pro 12.5.3 güncellemesi sonrası şarj sorunu.

aknymn67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
12
Merhaba arkadaşlar . Poco x3 pro telefonum yeni gelen 12.5.3 güncelleme sonrası ful şarj da bataryanın 54 saat gideceği yazıyor du. Ancak güncelleme sonrası 27 saat yazıyor. Ekranı 60 Hz e düşürdüm mobil veri ve wifi kapattım ancak pek bir fark olmadı. Gerçekten şarjım 2 günü rahat çıkartırken şuanda 1 günü zor çıkartıyor. Telefonu sıfırlasam mı acaba neden olur arkadaşlar.

Ferhat41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
2
Merhaba arkadaşlar . Poco x3 pro telefonum yeni gelen 12.5.3 güncelleme sonrası ful şarj da bataryanın 54 saat gideceği yazıyor du. Ancak güncelleme sonrası 27 saat yazıyor. Ekranı 60 Hz e düşürdüm mobil veri ve wifi kapattım ancak pek bir fark olmadı. Gerçekten şarjım 2 günü rahat çıkartırken şuanda 1 günü zor çıkartıyor. Telefonu sıfırlasam mı acaba neden olur arkadaşlar.
Orda gösterilen 54 saat telefonun bekleme süresi diye biliyorum yanılıyorda olabilirim eski sürüme dönmeden o süre uzun göstermez bende güncelledim beğenmedim 12.0.2 yükledim

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Mi 9T Pro cihazımda da dediğiniz sorun var. Büyük ihtimal pil & güvenlik uygulamasının yeni sürümünden kaynaklanıyor. Enhance sürümü yayınlansın temiz kurulum yapmayı düşünüyorum bakalım düzelme olacak mı.

Kerimclk53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
0
Bu Sorun Bendede var %100 dolu olmasına rağmen 27 saat gosteriyor ve şarji eriyor bildiginiz

Üst Alt