Soru Poco x3 nfc yurt dışı

kslbimeftun60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 6 pro
Konular
7
Selamlar dostlar. Poco x3 nfc yurtdışı kayıtlı almayı düşünüyorum. İnternet bankacılığını sık kullanan birisiyim Yurt dışı kayıtlı alsam bir sıkıntı teşkil eder mi ?
Diğer sorum şebeke sorunu teşkil ediyor mu ?

Yoksa garantili mi alayım ne akıl verirsiniz dostlar ?

S

skyman

Guest
Selamlar dostlar. Poco x3 nfc yurtdışı kayıtlı almayı düşünüyorum. İnternet bankacılığını sık kullanan birisiyim Yurt dışı kayıtlı alsam bir sıkıntı teşkil eder mi ?

Ben 1,5 ay önce Poco F2 Pro yurtdışı cihazı aldım,imei işlemlerini de kendim yaptım,dilediğim romu kurup,siliyorum.Bankacılık uygulamaların da hiç bir problem yaşamadım.Root işlemleri bankacılık uygulamalarının uyarı vermesine sebep oluyor,ki ben root kullanan birisi olmadığım için bu konuda da sıkıntı yaşamıyorum.Aslında magisk te hide özelliği var ama söylediğim gibi root seven birisi değilim sadece imei işlemleri için cihazı root etmiştim bi daha bulaşmadım.İlgilendiğiniz cihaza gelirsek Poco X3 NFC çok güzel bir cihaz iki gün önce inceleme fırsatım oldu ve çok beğendim.Tavsiye ederim

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53

Herhangi bir şebeke sorunu yok telefo'nun.Banka işlemleri güvenliği yurt dışı veya yurt içi olduğu için değil root'lu veya root'suz cihaz için farkeder cihaza root yapmazsanız hiçbir sorun teşkil etmez.

kslbimeftun60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 6 pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 1,5 ay önce Poco F2 Pro yurtdışı cihazı aldım,imei işlemlerini de kendim yaptım,dilediğim romu kurup,siliyorum.Bankacılık uygulamaların da hiç bir problem yaşamadım.Root işlemleri bankacılık uygulamalarının uyarı vermesine sebep oluyor,ki ben root kullanan birisi olmadığım için bu konuda da sıkıntı yaşamıyorum.Aslında magisk te hide özelliği var ama söylediğim gibi root seven birisi değilim sadece imei işlemleri için cihazı root etmiştim bi daha bulaşmadım.İlgilendiğiniz cihaza gelirsek Poco X3 NFC çok güzel bir cihaz iki gün önce inceleme fırsatım oldu ve çok beğendim.Tavsiye ederim
Gönül rahatlığıyla alabilirim öyle mi hocam ? IMEİ repair yyapılacak cihazın 3310 gibi cihaz olması çok önemli değil dimi hocam root işine zaten girmem ben hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herhangi bir şebeke sorunu yok telefo'nun.Banka işlemleri güvenliği yurt dışı veya yurt içi olduğu için değil root'lu veya root'suz cihaz için farkeder cihaza root yapmazsanız hiçbir sorun teşkil etmez.
Çok teşekkür ederim değerli hocam. Bİlmiyorum güvenemedim bu konuda pek kimseye de

evanescencelies

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Banka
Konular
2
arkadaslar imei repair de cift sim oluyor mu 9 se gibi yoksa direk tek sim mi oluyor

hasanpocox3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
5
Magisk'i sildiğinizde uyarı vermez bankacılık işlemi için ayrıca imei repair için bl kilidi açık tutmanız ardından imei yükleyebilirsiniz kendiniz. Kendi evinizde kullanmadığınız bir telefonun imeisini yüklediğinizde sorun olmaz, online olarak imei yükleyenler olur bilgisayarınıza bağlanıp ücret alanlar, onlardan kendiniz imei yazmanızı isteyin ya da imei yazma anında kendiniz yazıp bağlantıyı koparın o kişi ile imeinizi almasın. Başıma geldi çünkü imei yüklemek için uğraşamadım karışık geldi, ücretli imei yükleyen denk gelid, imei kendi yükledi yıllarca sorun olmaz dedi 2 hafta sonra klonlanmış imei diye mesaj geldi. Söyledim kendimde olan imei numarasını girdim bu kezde yine güvenmiyorum o kişiye, kendimin girdiği imei numarasını yazdım dedim 1-2 dakika bekledi öyle devam etti işleme. Bir daha sorun çıkarmasın diye o kişi yüzünden şimdi kendim çözdüm imei yüklemeyi

Üst Alt