Yardım Poco X3 NFC yetersiz depolama alanı hatası

Denji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5.8
Telefon Modeli
Poco X3 NFC
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
İyi günler dostlar, geçtiğimiz günlerde 2.el olarak bir Poco X3 NFC satın almıştım. Cihaz yurt dışı olup IMEI atılmış. Neyse cihazdan bu kadar bilgi yeterli olmalı herhalde, unutmadan önemli midir bilemem ancak MIUI sürümü 12.5.8 (güncellemek isterim ancak bunu yaparken de yetersiz depolama alanı diyor.), cihazda boş olarak 80GB alan bulunmakta hiçbir şey yüklemedim. Sabah kargom geldi mutlu bir şekilde paketi açtım telefonu elime aldım hattımı taktım her şey sorunsuz ilerliyordu, bir kaç uygulama indirene kadar. Google Play hesabıma giriş yaptım ve hemen whatsapp indireyim dedim. İndirme başladığı an iptal oldu bildirime baktım yetersiz depolama alanı dedi, girdim silinebilecek facebook vardı onu sildim yine devam ettirmedi. Xiaomi telefonlar konusunda cahilim sıfırlamayı denedim bir menüye attı TWRP deniyormuş, oradan sıfırlamaya getirip telefonu sıfırladım ve yine aynısı oldu, ne yapmam gerek bu telefona arkadaşlar?

Denji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardımcı olabilecek bir arkadaş yok mu?

Oyla:

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
hocam güvenlik uygulamasından derin temizlik kısmından bir ekran görüntüsü atar mısınız?
bir de uygulamayı kurup bir ekran görüntüsü atar mısınız

Oyla:

Denji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
hocam güvenlik uygulamasından derin temizlik kısmından bir ekran görüntüsü atar mısınız?
bir de uygulamayı kurup bir ekran görüntüsü atar mısınız
Herhangi bir uygulamayı indirip kuramıyordum hocam, telefoncuya bıraktım evden bir şey olmayınca.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
X3 NFC kullandığım dönemde benzer sorunlar yaşamıştım. Cihaz için yayınlanan bir kaç TWRP temizlik sırasında bu tür bir sorun yaratıyor. Tekrardan sorunsuz bir recovery ile hard reset veya temiz bir kurulum gerekiyor sadece sorun yazılımsal.

Oyla:

Denji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
X3 NFC kullandığım dönemde benzer sorunlar yaşamıştım. Cihaz için yayınlanan bir kaç TWRP temizlik sırasında bu tür bir sorun yaratıyor. Tekrardan sorunsuz bir recovery ile hard reset veya temiz bir kurulum gerekiyor sadece sorun yazılımsal.
Sağolun hocam buradaki tamirci de beceremezse ben bir şeyler yapmaya çalışacağım, ama muhtemelen yaparlar dediğiniz işlemi.

Oyla:
Üst Alt