Soru Poco x3 nfc vs mi 11 lite yazılım farkı

vorus1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Muhasebeci
Konular
1
Merhaba arkadaşlar sormak istediğim birşey var. Ben poco x3 nfc kullanıyorum dün mediamarkt ta mi 11 lite gördüm yazılım daha farklı, geçişler efektler animasyonlar yağ gibi kayıyor benim 120 hz onun 90 hz ama hissettiğim onun yanında benim ki 60 hz gibi kalıyor. Bu kadar fark olması donanım yetersizliği mi yoksa xioami cihazına göre farklı yazılım mı ayarlıyor.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Merhaba arkadaşlar sormak istediğim birşey var. Ben poco x3 nfc kullanıyorum dün mediamarkt ta mi 11 lite gördüm yazılım daha farklı, geçişler efektler animasyonlar yağ gibi kayıyor benim 120 hz onun 90 hz ama hissettiğim onun yanında benim ki 60 hz gibi kalıyor. Bu kadar fark olması donanım yetersizliği mi yoksa xioami cihazına göre farklı yazılım mı ayarlıyor.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yazılım değil aslında arayüz daha doğrusu launcher farklı Poco X3 NFC Poco launcher kullanırken Mi 11 lite MIUI launcher kullanır poco launcher i çoğu kişi beğenmiyor ve kullanmıyor kendileri MIUI launcher kuruyorlar hatta bazı çıkan custom romlar poco için direk MIUI launcher ile çıkıyor içindeki işlemciler aynı zaten birinin diğerinden daha hızlı olması söz konusu değil diğer bir olay ise Poco X3 120hz ama İPS bir ekran var Mi 11 lite a ise Amoled bir ekran var amoled ve 90hz olması büyük bir avantaj MIUI arayüz ve Amoled ekran olduğundan dolayı size akıcı gelmiş olabilir bence

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt