Çözüldü Poco x3 nfc The system has been destroyed hatası

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
Poco x3 nfc telefona miflash ile güncelleme yaptım. Yeniden başlatınca The system has been destroyed hatası veriyor. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olabiliecek var mı?

Not: Bl kilidi kapalı

Son düzenleme:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Poco x3 nfc telefona miflash ile güncelleme yaptım. Yeniden başlatınca The system has been destroyed hatası veriyor. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olabiliecek var mı?

Not: Bl kilidi kapalı
Boot kilidi kapalı iken nasıl kurmaya çalıştınız hocam.
Arka kapak açılarak işlem yapılması gerekiyor.
Ücretli destek talebinde bulunun veya en yakın teknik servis veren bir kurum ile iletişime geçiniz.

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boot kilidi kapalı iken nasıl kurmaya çalıştınız hocam.
Arka kapak açılarak işlem yapılması gerekiyor.
Ücretli destek talebinde bulunun veya en yakın teknik servis veren bir kurum ile iletişime geçiniz.
Gerek kalmadı sorunu mi unlock ile çözdüm

Son düzenleme:

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Nasıl yaptığınızı anlatır mısınız? Sistemi dağılmış telefon arka kapak açılmadan yapılamıyor diye biliyorum. Emsal bir çözüm gibi duruyor hocam.

Eğer daha önceden bootloader kilidi başvurusu yapılmış ve 168 saatlik süre dolmuş ise ya da açılmış olan bootloader kilidi kapatılmış bir cihazsa ve mi hesabı aynıysa bu durumda kalan cihazlarda bootloader kilidi açılabilir ve fastboot ile rom yüklenebilir. Zannediyorum arkadaş da öncelikle bootloader kilidini açtı ve ardından cihazı fastboot'a alıp mi flash ile yeni rom yüklemesi yaptı.

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Eğer daha önceden bootloader kilidi başvurusu yapılmış ve 168 saatlik süre dolmuş ise ya da açılmış olan bootloader kilidi kapatılmış bir cihazsa ve mi hesabı aynıysa bu durumda kalan cihazlarda bootloader kilidi açılabilir ve fastboot ile rom yüklenebilir. Zannediyorum arkadaş da öncelikle bootloader kilidini açtı ve ardından cihazı fastboot'a alıp mi flash ile yeni rom yüklemesi yaptı.
Teşekkür ederim hocam. Bunu bilmiyordum. İlk söylediğinde arkadaş garip geldi. :D

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Mrb ayni hata bende de oldu. Ama kilid felan ackti. 12.01 android 11 . Guncellemesni yukledim dun twrp ile. Simdi ise twrp ye grmyor . Hu hata ckyor karsma ne yapmam lazm.tekrar twrp yimi kurmam lazm

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Mrb ayni hata bende de oldu. Ama kilid felan ackti. 12.01 android 11 . Guncellemesni yukledim dun twrp ile. Simdi ise twrp ye grmyor . Hu hata ckyor karsma ne yapmam lazm.tekrar twrp yimi kurmam lazm
Kilidiniz açıksa cihazı fastboot'a alıp yeniden TWRP yükledikten sonra rom kurulumu yapabilir ya da mi flash ile kurulum yapabilirsiniz.

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
mi flash ile rom yükleyemedim, mi unlock ile telefona bağladım. Bl kiilidini açtım. Telefon kendini twrp moduna aldı. Avrupa romunu twrp üzerinden yükledim.

Üst Alt