Yardım Poco X3 nfc tam ekran hareketleri çalışmıyor

doganarslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
doğan arslan
Cihazım
redmi 12
Konular
4
Merhaba arkadaşlar . Normalde telefonumu yıllardır navigasyon tuşlarıyla kullanırım. Geçenlerde bir arkadaşımın telefonunu tam ekran modunda kullandığını ( redmi note 8) gördüm ve bu hoşuma gitti . Bende alttaki üçgen daire ve karelere basmak yerine tam ekran modunda kullanmak üzere poco X3 nfc cihazımın ayarlar kısmından tam ekran hareketlerini aktif ettim ama telefon tam ekran hareketlerine tepki vermiyor yani sağa sola yukarı ve aşağıya tutup çekme hareketlerine hiçbir tepki vermiyor . Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir acaba ?
Telefon güncellemelerinden kaynaklı olabilir mi ? Çünkü birkaç ay önce sırf merak ettiğim için denemiştim ve çalışmıştı .

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
bende. ne yazık ki olay google tarafında. Android 11 de 3. party launcherda tam ekran kullanamıyoruz.

NuhSan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Launcherlerde tam ekran özellikleri çalışmamaktadır

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
A11 ve üstü sürümlerde harici launcher ile kullanıma izin vermiyor. A11 de hareketler için miui başlatıcı şart. A10 deneyin.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
A12 de pixel kullanan bir arkadaşım nova launcher ı full ekran kaydırma ile test etmişti ama sıkıntı yoktu
Aosp romlar için geçerli değil bu söylediğin MIUI romda sorun var. Ben de pixel 11 kullanıyorsun tavsiye ederim cihazdan tam performans almak için pixel çok iyi.

Üst Alt