Yardım Poco X3 NFC şebeke sorunu

ahmett44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Merhaba , dün cihazıma imei repair işlemi yaptım önce mobil veri geldi daha sonra bir arama yaptığımda şebeke gitti tekrar eski efs yedeğimi yükledim şebeke geldi bunun sebebi nedir? Birde bu işlemi yaptıktan sonra mi flash ile rom flashlar isek imei silinirmi magisk ve twrp olmadan şimdiden teşekkürler.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Yapilan islem hatalidir. Cihaz uzerinden sifirlama yapmadiginiz muddetce rom twrp root vb. islemlerde imei silinmez.

ahmett44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapilan islem hatalidir. Cihaz uzerinden sifirlama yapmadiginiz muddetce rom twrp root vb. islemlerde imei silinmez.
Peki orijinal qcn dosyam duruyor farklı bir şekilde düzenlemem mi gerekli?

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
ben 2 farklı x3 nfc ile işlem yaptım, ilkinde hiç bir problem çıkmadı ancak ikinci telefonda şebeke gelmedi. iki telefon arasında ki fark birincisinde miui 12.0.9 yüklü idi. ikincisinde 12.0.7 ikinci telefona orjinal efs geri yükledim 8 ay kullanacak sonra bakalım dedik

ahmett44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
ben 2 farklı x3 nfc ile işlem yaptım, ilkinde hiç bir problem çıkmadı ancak ikinci telefonda şebeke gelmedi. iki telefon arasında ki fark birincisinde miui 12.0.9 yüklü idi. ikincisinde 12.0.7 ikinci telefona orjinal efs geri yükledim 8 ay kullanacak sonra bakalım dedik
Bende de 12.5.4 endonezya rom kurulu

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Merhaba , dün cihazıma imei repair işlemi yaptım önce mobil veri geldi daha sonra bir arama yaptığımda şebeke gitti tekrar eski efs yedeğimi yükledim şebeke geldi bunun sebebi nedir? Birde bu işlemi yaptıktan sonra mi flash ile rom flashlar isek imei silinirmi magisk ve twrp olmadan şimdiden teşekkürler.
Formda imei repair islemleri ile ilgili paylasimlar anlatimlar yasaktir. Uyari alabilirsiniz. Burdan destek alabilirsiniz.

Aliyılmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali yilmaz
Cihazım
Mi 5
Konular
2
banada orjnal efs backup dosyasını atarmısın.benim sebeke gelmiyor

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
banada orjnal efs backup dosyasını atarmısın.benim sebeke gelmiyor

Repair sonrası imei yazıldığı halde şebeke gelmeme durumu oluyorsa güncel fastfoot rom kurun sorun çözülür.
X3 NFC repair sonrası bazen şebeke alıyor bazen almıyor. Fastfoot rom sorunu çözüyor.

ahmett44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Repair sonrası imei yazıldığı halde şebeke gelmeme durumu oluyorsa güncel fastfoot rom kurun sorun çözülür.
X3 NFC repair sonrası bazen şebeke alıyor bazen almıyor. Fastfoot rom sorunu çözüyor.
Ben fastboot üzerinden rom yüklememe rağmen yinede gelmemişti şebeke

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Ben fastboot üzerinden rom yüklememe rağmen yinede gelmemişti şebeke
İmei dosyası doğru yazılmamıştır.
Ben kendim 6 kere repair yaptım bu cihaza güncel global fastboot rom sorunu çözdü.

Üst Alt