Soru poco x3 nfc şarj sorunu

miemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
poco x3
Konular
1
merhaba ben poco x3 nfc kullanıyorum telefonu şarja takdığımda önceden turbo şarj yazıyordu şimdi seri hızlı şarj yazıyor nedeni'ni bilen varmı global rom kullanıyorum öncen turbo şarj yazıyordu şarj olurken

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Şarj performansında değişim var mı? Güncelleme sonrası mı oluştu?

miemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
poco x3
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarj performansında değişim var mı? Güncelleme sonrası mı oluştu?
biraz daha yavaş şarj olmaya başladı telefon
güncelleme ile olmadı bu anlamdığım bir nedenden dolayı seri şarj yazıyor önceden turbo şarj yazıyordu ve daha hızlı şarj oluyordu şimdi seri şarj yazıyor ve bir iki tık daha yavaş şarj oluyor başka sorunlarda yaşadım gerek arayüzde falan bu gidişle poco x3'ü satıp samsung A52 veya A72 alacağım kafam rahat etsin Android'de One UI kullandığım en düzgün arayüzdü (eski samsung j7 pro kullanıcısı) j7 pro'da en son one uı vardı onda hiç sıkıntı yaşamadım valla xiaomi'de sorun üstüne sorun yaşıyorum

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
biraz daha yavaş şarj olmaya başladı telefon
güncelleme ile olmadı bu anlamdığım bir nedenden dolayı seri şarj yazıyor önceden turbo şarj yazıyordu ve daha hızlı şarj oluyordu şimdi seri şarj yazıyor ve bir iki tık daha yavaş şarj oluyor başka sorunlarda yaşadım gerek arayüzde falan bu gidişle poco x3'ü satıp samsung A52 veya A72 alacağım kafam rahat etsin Android'de One UI kullandığım en düzgün arayüzdü (eski samsung j7 pro kullanıcısı) j7 pro'da en son one uı vardı onda hiç sıkıntı yaşamadım valla xiaomi'de sorun üstüne sorun yaşıyorum
J7 Pro akıcı olsa ne olacak hocam, bende de vardı, telefonun tek vasfı sosyal medyada gezinmek ; işlemcisi de berbattı kamerası da. Hard Reset deneyebilirsiniz.

miemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
poco x3
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
J7 Pro akıcı olsa ne olacak hocam, bende de vardı, telefonun tek vasfı sosyal medyada gezinmek ; işlemcisi de berbattı kamerası da. Hard Reset deneyebilirsiniz.
aga zaten j7 pro'dan beklentim çok yoktu ve kamerasıda iyi ışık alınca güzel çekiyordu
poco x3 hard reseti twrp üzerinden mi yapayım çünkü telefon yurtdışı

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
aga zaten j7 pro'dan beklentim çok yoktu ve kamerasıda iyi ışık alınca güzel çekiyordu
poco x3 hard reseti twrp üzerinden mi yapayım çünkü telefon yurtdışı
Evet. Işık iyi olunca evet, fena da değildi hakkını yemiş olabilirim biraz.

Üst Alt