Soru Poco X3 NFC rom önerisi

gusto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
buğra
Cihazım
poco x3 nfx
Konular
3
arkadaşlar selam 1-2 gün önce poco x3 nfc telefonumu mıuı 14 ten crdroid andoid 14e çevirdim kasmalar donmalar yok fakat çok da memnun olduğum söylenemez özelliklerini pek beğenemedim mıuı daha iyiydi benim için ama çok yer kaplıyordu soruma gelecek olursak önerdiğiniz android 14 bir rom var mı? custom veya mıuı. eski bir telefon olduğu için çok fazla güncel konu göremedim.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
arkadaşlar selam 1-2 gün önce poco x3 nfc telefonumu mıuı 14 ten crdroid andoid 14e çevirdim kasmalar donmalar yok fakat çok da memnun olduğum söylenemez özelliklerini pek beğenemedim mıuı daha iyiydi benim için ama çok yer kaplıyordu soruma gelecek olursak önerdiğiniz android 14 bir rom var mı? custom veya mıuı. eski bir telefon olduğu için çok fazla güncel konu göremedim.
LineageOS yükleyip deneyimleyin beğenir iseniz kullanırsınız.
Android 14'le beraber çıkarılmış olan sürüm.

Pixel experience var o da en son android 13 için çıkarmıştı ondan sonra destek kesildi cihaz için.

Android 13'le beraber çıkarılan sürüm.

ckarakaya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Canan
Cihazım
İPhone SE
Konular
2
Rootlu ve port rom kullanıyorsanız, ricolinun Hiperos unu kullanıyorum. Android 14 başka sürümlerde var ama ben memnunum. Oyun oynamıyorum bu arada.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gusto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
buğra
Cihazım
poco x3 nfx
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
LineageOS yükleyip deneyimleyin beğenir iseniz kullanırsınız.
Android 14'le beraber çıkarılmış olan sürüm.

Pixel experience var o da en son android 13 için çıkarmıştı ondan sonra destek kesildi cihaz için.

Android 13'le beraber çıkarılan sürüm.
LineageOS yüklemek istiyorum aslında ama neredeyse hiç türkçe video yok o yüzden çok karışık geldi. direkt lineageOS i zip olarak indirip TWRP den flashlayınca yüklenecek mi?

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
LineageOS yüklemek istiyorum aslında ama neredeyse hiç türkçe video yok o yüzden çok karışık geldi. direkt lineageOS i zip olarak indirip TWRP den flashlayınca yüklenecek mi?
Evet :)

cpr87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hulig
Cihazım
X3 pro
Konular
1
Yaptın mı

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei