Soru Poco X3 NFC rom atma

Sedatuzun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global rom
Telefon Modeli
Poco X3 NFC
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba ben geçen hafta poco X3 NFC aldım ancak arayüzü vs hiç hoşuma gitmiyor bu sorunu rom atarak çözmek mümkünmüş ancak bir ios kullanıcısı olduğum Android'e geçiş yaptığım için hiçbir bilgim yok tavsiye edilen güzel rom paketi Endonezya olarak söylendi bana
Bu rom işlemi için bana yardımcı olacak bir arkadaşımız varmıdır bu gece bu işlemi beraber yapsak ?

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Merhaba ben geçen hafta poco X3 NFC aldım ancak arayüzü vs hiç hoşuma gitmiyor bu sorunu rom atarak çözmek mümkünmüş ancak bir ios kullanıcısı olduğum Android'e geçiş yaptığım için hiçbir bilgim yok tavsiye edilen güzel rom paketi Endonezya olarak söylendi bana
Bu rom işlemi için bana yardımcı olacak bir arkadaşımız varmıdır bu gece bu işlemi beraber yapsak ?
Hocam bu gece olması mümkün değil öncelikle bootloader kilidinin açılması lazım ayarlarda MIUI sürümü var ona 7 8 kere tıklayın geliştirici seçenekleri açılacaktır ek ayarlar kısmından geliştirici seçeneklerine girip mi kilit için istekte bulunmanız lazım yaklaşık 168 saat bir süresi var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha sonra bilgisayara mi unlock indirip cihazı fastboot moda alın ve kilit işlemlerini yapabilirsiniz

Oyla:

Sedatuzun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazınızı veya hesabınızı yeniden ekleyin diye hata veriyor üstad bu

Oyla:

Sedatuzun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekledim üstad şuanda PC ye programı yüklüyorum sonra açma işlemini yapacağım.

Yanlız herşey sıfırlanıyor diye öğrendim yedeklemeleri nasıl alabilirim hızlı şekilde

Oyla:

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14

Yanlız herşey sıfırlanıyor diye öğrendim yedeklemeleri nasıl alabilirim hızlı şekilde
Hocam öncelikle driverların yüklü olması gerekli qualcomm ve adb driverlarını kurmanız lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha 1 haftası var mi unlock ile ne kadar kaldığını görebileceksiniz

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt