Tavsiye Poco x3 NFC oyun için rom arayanlar

irfangktrk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan Göktür
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
Oyun için rom arayan varsa hiç custom romlara bakmasın ben hepsini tek tek bütün kernellar ile denedim miui tabanli romlar kadar iyi performans vermiyorlar ama günlük kullanım için diyorsaniz custom romlar daha stabil şuan mi pulse 12.4deyim pubg performansi harika 90-80 arasi fps stabil aliyor diyebilirim 12.3 sürümünü deniycem

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Oyun için rom arayan varsa hiç custom romlara bakmasın ben hepsini tek tek bütün kernellar ile denedim miui tabanli romlar kadar iyi performans vermiyorlar ama günlük kullanım için diyorsaniz custom romlar daha stabil şuan mi pulse 12.4deyim pubg performansi harika 90-80 arasi fps stabil aliyor diyebilirim 12.3 sürümünü deniycem
90-80 fps arası stabil aldığına emin misiniz?
Amiral gemisi işlemciler bile bu seviyede stabil FPS vermiyor. Custom olsun resmi olsun MİUİ romların tamamı bu telefonda oyun performansı vermiyor. Şu an Arrow OS ve StormBreaker x11 kullanıyorum. Oyun performansı gayet iyi.

irfangktrk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan Göktür
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
90-80 fps arası stabil aldığına emin misiniz?
Amiral gemisi işlemciler bile bu seviyede stabil FPS vermiyor. Custom olsun resmi olsun MİUİ romların tamamı bu telefonda oyun performansı vermiyor. Şu an Arrow OS ve StormBreaker x11 kullanıyorum. Oyun performansı gayet iyi.
fps gostergesi yanlistir belki game turbodan kontrol ediyorum ama custom romlardan cok daha stabil olduguna eminim

Neptün'ün oğlu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
fps gostergesi yanlistir belki game turbodan kontrol ediyorum ama custom romlardan cok daha stabil olduguna eminim
Game turbonun FPS göstergesi hatalı çalışıyor.
Geliştirici seçeneklerindeki Power Monitor > Frame Rate Monitor Tools'u kullanın

irfangktrk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan Göktür
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
Game turbonun FPS göstergesi hatalı çalışıyor.
Geliştirici seçeneklerindeki Power Monitor > Frame Rate Monitor Tools'u kullanın
75-90 arasi aliyor oylede eglence parkında denedim tabi mac sirasinda 65lere düşer
ama dedigim gibi custom romlardan daha stabil

Neptün'ün oğlu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
75-90 arasi aliyor oylede eglence parkında denedim tabi mac sirasinda 65lere düşer
ama dedigim gibi custom romlardan daha stabil
Hocam gfx tool falan kullanıyor musunuz? Ve hangi grafik ayarlarında oynuyorsunuz? Eğer 60 fps'nin altına düşmüyorsa gayet iyi. Bide şarj tüketimi ve ısınma nasıl?

irfangktrk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan Göktür
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
Hocam gfx tool falan kullanıyor musunuz? Ve hangi grafik ayarlarında oynuyorsunuz? Eğer 60 fps'nin altına düşmüyorsa gayet iyi. Bide şarj tüketimi ve ısınma nasıl?
magisk iunlocker module akici 90fps sarj tuketimide custom romlara gore daha basarili buldum 2 mac pubg girdim 30 dk desek isinma rahatsiz etmeyecek duzeydeydi

Tuncay abi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Poco X3 128Gb
Konular
2
Merhaba ben poco x3 nfc 128gb global kullanmaktayım.
1.si Pubg Mobile Kraftonla işbirliği yaptığında 1.7 sezonunda tüm gfx tool vs tarzı uygulamaların dosya erişimine kısıtlama getirdi.bir çoğunu denedim ama verimli sonuç alamadım.ayrıca her kullandığınızda genel ayarların tümü sıfırlanıyor oyuna her girdiğinizde kontrol hariç tüm diğer ayarları baştan yapmanız gerekiyor.
2.si pubg mobile bu cihaz için 45 fps sınırı vermiş yani önceden gfx lerle 60 alıyorsum ,90 da denedim ama stabili bırak 70-80 arası lag oluşuyorsu ve cihaz çok ısınıyordu
şuan gfxlerin hiç biri çalışmadığı için google playde 1.8 güncellemesi beklemekte çoğu apk firması.
olay böyleyken siz 80-90 arası stabil alıyorum diyorsanız sadece rom denemeleriyle bence bir yerlerde yanlışlık söz konusu.
45 in üzerine çıkmak zor şuan

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
1.si Pubg Mobile Kraftonla işbirliği yaptığında 1.7 sezonunda tüm gfx tool vs tarzı uygulamaların dosya erişimine kısıtlama getirdi.bir çoğunu denedim ama verimli sonuç alamadım.ayrıca her kullandığınızda genel ayarların tümü sıfırlanıyor oyuna her girdiğinizde kontrol hariç tüm diğer ayarları baştan yapmanız gerekiyor.
2.si pubg mobile bu cihaz için 45 fps sınırı vermiş yani önceden gfx lerle 60 alıyorsum ,90 da denedim ama stabili bırak 70-80 arası lag oluşuyorsu ve cihaz çok ısınıyordu
şuan gfxlerin hiç biri çalışmadığı için google playde 1.8 güncellemesi beklemekte çoğu apk firması.
olay böyleyken siz 80-90 arası stabil alıyorum diyorsanız sadece rom denemeleriyle bence bir yerlerde yanlışlık söz konusu.
Rootlu kullanım ile 90 fps kilidi açılır ancak açılsa bile vereceği 60 fps

irfangktrk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan Göktür
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
45uzerine cikmak gayet kolay magisk modülleri sayesinde rootluysa hic ugrasmaniza gerek yok o tür uygulamalarla 80-90 dedifim gösterge yanlışmis 70-90 arasi aliyorum 60a nadir düşüyor ben sird pubg için denedim bütün romlari en iyisi mui tabanlilarla buldum

Üst Alt