Rom Poco X3 Nfc Miui 13 Stable Rom Arıyorum

furkansguler012

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
11
Merhaba dostlar elimde POCO X3 NFC telefonum var MIUI 12.5 den sıkılmış biri olarak MIUI 13 rom arıyorum stabil olacak rom önerebilirimisiniz dostlar.

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
Miui 13 stabil rom Çin romu olarak var onu da İngilizce ve Çinceden hariç bir dil yok şuan'da hazirandan önce stabil olarak gelmesi zor ancak Custom romlar ile olabilir onda da henüz stabil olan yok

grishjarta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 6X
Konular
12
resmi bir miui 13 rom yok ortada. Çin romu diye tabir edilen bir rom mevcut fakat xiaomi poco cihazlar için Çin romu üretmiyor. Bahsi geçen rom çindeki bir kullanıcının portladığı bir rom. İndirip indirmemek size kalmış ama şahsen ben güvenlik konusunda ve çıkabilecek sorunlar konusunda pek güvenmiyorum

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
İki tane port rom var biri China altyapısını port alan diğeri ise EU tabanlı ama yine farklı cihazdan çünkü MIUI 13 poco x3 de olmadığı için baz alacak bir rom yok ikisinide denemiş biri olarak çok stabil çalışıyor China olan için Türkçe Magisk modülü var %95 Türkçe ye çeviriyor romu pil konusunda gayet başarılı ama kamera da slow motion ve 64MP modu çalışmıyor Eu tabanlı olan romda ise Türkçe dil seçeneği mevcut yine onda da kamera problemi var birde MIUI 13 şarj animasyonu sorunlu animasyonu farklı bir animasyonla değiştirince sorun olmuyor çin romunda uygulamaların bazıları çince örneğin güvenlik uygulaması vs gibi ama onları kaldırıp yerine global uygulamalari yükleyince düzeliyor aklıma gelenler bunlar

M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
MIUI 13 ile 12.5 arasında neredeyse hiçbir fark yok.
Değişiklik istiyorsanız AOSP Android 12 deneyin.

Üst Alt