MIUI 13 POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

discoplis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
gm 8
Konular
0
Aynı sorunları yaşıyoruz , temiz kurulum yaptığım halde kasma var... Programlar açılırken bekleme süresi biraz uzun...
Şarj süresi ise fena değil yaklaşık 8 saat .
Performans olarak umut ettiğim gibi değil doğrusu...
Temiz kurulum yapamadım çünkü telefon MIUI 13e geçtikten sonra USB verisi olarak PC ye bağlanıyor fakat bilgisayarımda telefon görünmüyor. Aygıt yöneticisinden de telefon çıkıyor ama üzerinde ünlem işareti var. sadece şarj oluyor ama veri aktarımı yok. O yüzden fabrika ayarı yaptım eskiye göre biraz daha iyi gibi. Kasılmanin nedeni 60hz olabilir çünkü romdan sonra 120hz yerine 60 Hzye geçiyor ekran onu tekrar 120 yapınız Ve kahverengi lila gibi tonlar hakim bu romda hiç beğenmedim açıkçası... Umarım diğer güncellemeler ile gelen yamalarla sorunlar düzelir ...

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
TWRP den Born90Hz ekleyin.
Katkısı ileri düzeyde..

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui 12 de çalışan 90 Mhz modülü
Miui 13 te çalışmayabiliyor.
O yüzden de yenisini yüklemekte fayda var.
Bir de Miui 12 yüklenmiş ise 13 güncellemesi yapıldığın da da çalışıyor. Tabi temiz kurulum yapılmadı ise...

Son düzenleme:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Temiz kurulum yapamadım çünkü telefon MIUI 13e geçtikten sonra USB verisi olarak PC ye bağlanıyor fakat bilgisayarımda telefon görünmüyor. Aygıt yöneticisinden de telefon çıkıyor ama üzerinde ünlem işareti var. sadece şarj oluyor ama veri aktarımı yok. O yüzden fabrika ayarı yaptım eskiye göre biraz daha iyi gibi. Kasılmanin nedeni 60hz olabilir çünkü romdan sonra 120hz yerine 60 Hzye geçiyor ekran onu tekrar 120 yapınız Ve kahverengi lila gibi tonlar hakim bu romda hiç beğenmedim açıkçası... Umarım diğer güncellemeler ile gelen yamalarla sorunlar düzelir ...
Aşağıdaki konuyu yardımcı olabilir.

erhankorkmaz87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ev
Cihazım
Mi 10
Konular
0
güncellemeyi kurduktan sonra android auto kullanamaz oldum. Aynı sorunu yaşayan var mı? forumlarda genel problem olarak gördüm gibi.

Zaferksc78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Sporcu
Konular
34
Yeni MIUI 13 güncellemesini kurduktan sonra zamanla sorunları fakretmeye başladım..
Tamam şarj süresi bir tık iyi gibi ama bir çok sorunla karşılaşıyorum..

Mesela;
*Bazı oyunlarda sistem güncellemesinden sonra çökmeler yaşıyorum.
*Edge, Chrome ve Tarayıcı da nette ciddi anlamda kasılmalar var.
*YouTube ve başka uygulamalarda da öyle, bildirim paneli bile kasıyor o derece..

lexno

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
poco x3
Konular
4
Hocalarım diğer romlar için ne zaman gelir güncelleme tahminen. TR Rom'un son sürümünden pek memnun değilim bu güncelleme batarya performansını düzeltir mi? kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum
Hocam açıkçası MIUI 13 ü şuan gelirse bile indirme bana sorarsan kendi deneyimlerimi soyleyim hiç memnun kalmadım 12 daha stabildi ben yükledim ve geri 12.5.7 Endonezya romu yükledim gayet memnunum hem şarj konusunda çok iyi hem Xiaomi uygulamalarını kullanıyor Google yerine resmi rom sonuçta bide inan bende senin gibi MIUI 13 ne zaman gelicek poco X3 NFC ye diye bekliyordum gelmez olaydi yani ben daha kotu bi rom görmedim

Emre Yiğit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
0
Hocam açıkçası MIUI 13 ü şuan gelirse bile indirme bana sorarsan kendi deneyimlerimi soyleyim hiç memnun kalmadım 12 daha stabildi ben yükledim ve geri 12.5.7 Endonezya romu yükledim gayet memnunum hem şarj konusunda çok iyi hem Xiaomi uygulamalarını kullanıyor Google yerine resmi rom sonuçta bide inan bende senin gibi MIUI 13 ne zaman gelicek poco X3 NFC ye diye bekliyordum gelmez olaydi yani ben daha kotu bi rom görmed
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

Son düzenleme:

cobra06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kaan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
Miui 13de ekran süresini nasıl öğrenebilirim. Pil kısmından ekran süresi gözükmüyor.

Üst Alt