Yardım Poco X3 NFC Main Menu çıkılmıyor

elliotalderson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
2
Merhabalar. Bugün bir ses sorunu yaşadıydım. Ses tuşlarımda sıkıntı yoktu ama ses yükseltme tuşuna basınca 10 saniye sonra yükseltiyordu. Bazen direkt ses fulleniyordu. Yeniden başlatayım dedim Main Menu diye bir şey çıktı. Reboot to System yapınca aynı yere geri dönüyordum. Bende en sonunda mecbur Wipe All Data yaptım.

Sonra Google hesabımı ekledim , önerilen uygulamaları yükledim. Sol altta Safe Mod yazıyordu. Kapatmak için yeniden başlattım. Ve Main Menuye geri döndüm. Şuan ne Reboot atabiliyorum ne de Wipe Data. Her türlü Main Menuye geri geliyorum. Şuan telefon kafayı yedi dakika başı kendini yeniden başlatıyor sonra Main Menuye dönüyorum.

Lütfen yardım edin..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Ses açma tuşunuz arızalanmış hocam. Main menu yazan yer ses açma tuşuna basılı tuttuğunuzda girebildiğiniz kurtarma menüsü olarak da değerlendirebileceğiniz recovery menüsüdür ve sizin cihazınızda da ses açma tuşu basılı kalıyor. Garantiye göndermeniz gerekli.

elliotalderson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba yeniden. Cihazz bir süre sonra kendi kendine düzeldi. Ama tüm veriler gitmiş oldu. Yine de teşekkürler.

Üst Alt