Yardım Poco X3 NFC kişileri aktarma sorunu

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
9
Merhaba kolay gelsin iyi forumlar. Bu sabah Poco X3 NFC telefonuma mi flash ile Endonezya Rom yükledim kişiler yedeğimi yüklemek istersen böyle hata alıyorum. Dosya yöneticisinden dosyaya tıkladığım zaman tepki vermiyor dosya.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-01-22-13-13-795_com.android.contacts.jpg
    Screenshot_2021-09-01-22-13-13-795_com.android.contacts.jpg
    203,1 KB · Görüntüleme: 16

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Vcf dosyasını aktardigin yeri kontrol etmenizde yarar var.
İsterseniz telefonda tanımlı olan Gmail posta adresine bilgisayardan gırıs yaparak orada ki Kişilere vcf dosyasını aktarın.
Bu durumda oradaki kişi rehberini doğrudan telefonda ki rehbere atar.

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vcf dosyasını aktardigin yeri kontrol etmenizde yarar var.
İsterseniz telefonda tanımlı olan Gmail posta adresine bilgisayardan gırıs yaparak orada ki Kişilere vcf dosyasını aktarın.
Bu durumda oradaki kişi rehberini doğrudan telefonda ki rehbere atar.
vcf dosyasını depolama ana dizinine aktardım ama olmuyor maalesef. Dediğiniz gibi yaptım gmailden ama bu sefer de yarıda kesiliyor işlem.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Vcard dosyanızı masaüstüne kopyalayın, dosyaya çift tıkladığınızda card dosyası açılıyor mu? Eğer açılmıyorsa dosya bozuktur, okumaması o yüzdendir. Sağ tıklayarak birlikte aç diyerek not defteri ile açmayı deneyin, orada kişilerinizi görebilirsiniz, oradan tek tek seçerek de kurtarabilirsiniz.

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vcard dosyanızı masaüstüne kopyalayın, dosyaya çift tıkladığınızda card dosyası açılıyor mu? Eğer açılmıyorsa dosya bozuktur, okumaması o yüzdendir. Sağ tıklayarak birlikte aç diyerek not defteri ile açmayı deneyin, orada kişilerinizi görebilirsiniz, oradan tek tek seçerek de kurtarabilirsiniz.
dosyayı hangi programla açmam lazım masaüstünde ? ayrıca dosya bozuk değil sanırım çünkü ilk başta yedek yapıyordu sonra birden iptal oldu. Kişilerden de içe aktar dediğim de ekran görüntüsünde ki hatayı alıyorum ve şuan dosya da tepki vermiyor yani kaldım öyle tek çözüm olarak dediğiniz gibi tek tek yapıcam sanırım.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
dosyayı hangi programla açmam lazım masaüstünde ? ayrıca dosya bozuk değil sanırım çünkü ilk başta yedek yapıyordu sonra birden iptal oldu. Kişilerden de içe aktar dediğim de ekran görüntüsünde ki hatayı alıyorum ve şuan dosya da tepki vermiyor yani kaldım öyle tek çözüm olarak dediğiniz gibi tek tek yapıcam sanırım.

Not defteri uygulamasını deneyin.

Huseyinilhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Darkblue
Cihazım
mi 11 ultra
Meslek
Bilişim teknoloji
Konular
7
Merhaba kolay gelsin iyi forumlar. Bu sabah Poco X3 NFC telefonuma mi flash ile Endonezya Rom yükledim kişiler yedeğimi yüklemek istersen böyle hata alıyorum. Dosya yöneticisinden dosyaya tıkladığım zaman tepki vermiyor dosya.
Senkronizasyon edince direk geçer bu sorunu hiç yaşamadım eğer dosya olarak yüklemek istiyorsanız Chrome üzerinden Google kişiler girerek dışa aktar diyerek kişiler telefona iner ve yükleyebilirsiniz

Üst Alt