Sohbet Poco X3 NFC Kategorisi İçin Eleştiri....

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
Merhaba arkadaşlar. Ben daha önce Redmi Note 9 Pro kullanıyordum ve cihazla ilgili kategoride yeni çıkan tüm yazılımlar çok hızlı bir şekilde paylaşılıyordu.Muhtemelen halende öyledir. Ben o cihazda hep eu rom kullanmıştım. Daha sonra cihazı sattım ve Poco X3 e (yurt dışı) geçtim. Cihazımda endenozya rom kuruluydu. Daha sonra Android 11 e güncelleyince bazı sorunlar yaşadım bu seferde eu rom geçmek istedim çünkü dediğim gibi önceki Redmi Note 9 Pro cihazımda ve daha önceki cihazlarımda da eu rom kullanmıştım ve memnundum. Oradaki rehberlerde tam olarak nasıl kurulumun yapıldığı talimatları adıları ile twrp ve magisk versiyonuna kadar konu içinde vardı..... Poco X3 konularında ise bakıyorum hep birşeyler eksik gibi paylaşılıyor neden bununla diğerleri kadar ilgilenilmemiş anlayamadım. . Halbuki baya da satılan bir cihaz yani yurt dışı da olsa o şekilde düşünüyorum. Neyse şu anki mevcut cihazımla ilgili olarak baktım Eu Rom 12.5.1 konusu paylaşılmış onu incelerken 12.5.3 versiyonunun çıktığını öğrendim ve Orangefox twrp ile bu romu yükledim. İlk önce telefon miuı yazısında kaldı sonra kapatıp açtım açtım rom çalıştı neyseki. Bu sırada hafızasında dosyalar farklı karakterlerde dosya isimleri vardı sanırım yapılandırmadığından öyle oldu o an ama telefonu uçurdum diye düşündüm... :) Şu anda sorunsuz kullanıyorum, ileriki güncerde EU rom 12.5.3 ilgili yaşadığım sıkıntılar olursa yine bilgi veriririm...

Velhasılı kelam konu ile ilgili istişarelerinizi bekliyorum. Saygılarıma iyi günler.

Üst Alt