Yardım Poco x3 nfc imei repair olan telefona tekrar imei repair nasıl yapılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasanpocox3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
5
Poco x3 telefonuma uzaktan bağlantı ile imei repair yapıldı ama şu anda imei repair yapılan ikinci sim az önce yasal uyarı geldi, imei kapatılacak dedi. Telefonda magisk yok, rom yüklü, twrp moduna tuş ile girmiyor, orijinal efs yedeği elimde var. Tekrar ikinci sim düzenlemesi için yapmam gereken adımlar hangisi çünkü ikinci sim'i kendim repair yapacağım bu kez

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Poco x3 telefonuma uzaktan bağlantı ile imei repair yapıldı ama şu anda imei repair yapılan ikinci sim az önce yasal uyarı geldi, imei kapatılacak dedi. Telefonda magisk yok, rom yüklü, twrp moduna tuş ile girmiyor, orijinal efs yedeği elimde var. Tekrar ikinci sim düzenlemesi için yapmam gereken adımlar hangisi çünkü ikinci sim'i kendim repair yapacağım bu kez
Maalesef bu konu hakkında burada bilgi vermem/vermeleri mümkün değil.İnternette aratarak bakabilirsiniz.

hasanpocox3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
5
Maalesef bu konu hakkında burada bilgi vermem/vermeleri mümkün değil.İnternette aratarak bakabilirsiniz.
Bilgi veren kişilerde uzaktan bağlantı ile ücret talep ediyor. Keşke bulabileceğim bir yer olsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt