Yardım Poco X3 NFC IMEI gitti boatloder kilidi kapalı ne yapabilirim

serkank34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kayaoglu34
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 13.0.1 Kararlı
Telefon Modeli
Poco X3 NFC
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar ben yurt dışı poco X3 NFC kullanıyorum cihazı aldığımda IMEI mesajı geldi bende mesajı kaybettim silindi sonra süresini unuttum geçen gün IMEI gitti telefoncuya sordum boatloder kilidi açılmamış zor dedi bunun bir çözümü varmı şuan IMEI gittiği için sebeke görünmüyor şebeke görünmediği içinde boatloder kilidini açamıyorum lütfen bilenler yardımcı olabilirmi

Snlsenoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şenol
Konular
11
Benim de aynısı olmuştu, dirençle yapılıyor. Arka kapağı söküp dirençle atıyorlar ama bu işlemi bir kaç gün sürüyor. Benim 4 gün sürdü, server muhabbeti varmış. Bilmiyorum belki bulunduğum yerle ilgili de olabilir. Diğer yolu geçici açtırıp o sırada kilit başvurusu yapmak, kilidi açtıktan sonra klasik yolla halledilir.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu cihazlar için artık yeni yöntem çıktı. Kapak açılmadan yetkili hesap kullanılmadan Fabrika romu yüklenip yapılıyor. yani masraf düştü diyebiliriz.. yapılacaksa yardımcı oluruz.

Oyla:

Snlsenoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şenol
Konular
11
Bu cihazlar için artık yeni yöntem çıktı. Kapak açılmadan yetkili hesap kullanılmadan Fabrika romu yüklenip yapılıyor. yani masraf düştü diyebiliriz.. yapılacaksa yardımcı oluruz.
Hocam size kısa bir sorum olacak, twrp çöktü ve tekrardan kurmak için stock roma döndüm mi flash ile. Dikkatimden kaçtı ve kilit kapalı seçilmiş. Cihaz açıldığında kilit kapanmıştı. Şimdi yeniden mi unlock ile kilidi açabilir miyim yoksa tekrar başvuru mu yapmam gerekiyor?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam size kısa bir sorum olacak, twrp çöktü ve tekrardan kurmak için stock roma döndüm mi flash ile. Dikkatimden kaçtı ve kilit kapalı seçilmiş. Cihaz açıldığında kilit kapanmıştı. Şimdi yeniden mi unlock ile kilidi açabilir miyim yoksa tekrar başvuru mu yapmam gerekiyor?
başvuru varsa duruyorsa evet yoksa yeniden başvuru. deneyin yani en fazla açmaz kilidi

Oyla:

serkank34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kayaoglu34
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl oluyor anlatabilir misiniz acaba yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
17
Kral önceden kilit açtığın hesabini gir 7 gün beklemeden anlık açılır o hesap yok diyorsan tekrardan başvuru yapıp 7 gün beklersin

Oyla:

serkank34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kayaoglu34
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
1
Kral önceden kilit açtığın hesabini gir 7 gün beklemeden anlık açılır o hesap yok diyorsan tekrardan başvuru yapıp 7 gün beklersin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim mi hesabim vardı daha önce redmi note 8 de onu gireyim diyorum ama hattı takınca kendi mobil veri istiyor oda şebeke olmadığı için mecbur wifi baglaniyim diyorum olurmuki

Oyla:
Üst Alt