Yardım Poco X3 NFC İçin AOSP Rom Tavsiyesi

mfdard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Arkadaslar MIUI 12.5 un donma,kasma ve gereksiz animasyonlarından yıldım.
Pixel Experience12 ve Arrow OS12 ve 11 kurdum ama 20 dk oyundan sonra telefon ateş gibi oldu ikisinde de.55 dereceyi geçiyor.Herhangi bir sorun yasamayacagım bir rom önerebilir misiniz?MIUI de ısınma sorunu yaşamıyorum AOSP larda yaşıyorum nedense

Antagonist35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi6,PocoX3 NFC
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Son surum eu sorunsuz

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bu ısı sorunu muhtemelen kernelden dolayı oluyor. Fark ettiyseniz romlarin ekran görüntülerinde stres altındaki stabilligini gösteren testi görürsünüz. Cihaz ne kadar ısınsada frekans kesmiyor ve ısınmaya devam ediyor. AOSP romlar genelde bu tarz yüksek performans veren kernelle geliyor. Beğendiğiniz bir roma daha günlük yada batarya odaklı bir kernel deneyin. Önerebileceğim bir kernel yok maalesef MIUI kullanıcısı olduğum için kernelle işim olmuyor. AOSP'ye 1 günden fazla katlanamıyorum sürekli bir eksiklik çıkıyor karşıma.

Oyla:

mfdard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ısı sorunu muhtemelen kernelden dolayı oluyor. Fark ettiyseniz romlarin ekran görüntülerinde stres altındaki stabilligini gösteren testi görürsünüz. Cihaz ne kadar ısınsada frekans kesmiyor ve ısınmaya devam ediyor. AOSP romlar genelde bu tarz yüksek performans veren kernelle geliyor. Beğendiğiniz bir roma daha günlük yada batarya odaklı bir kernel deneyin. Önerebileceğim bir kernel yok maalesef MIUI kullanıcısı olduğum için kernelle işim olmuyor. AOSP'ye 1 günden fazla katlanamıyorum sürekli bir eksiklik çıkıyor karşıma.
Cevabın için teşekkür ederim.Bi araştırayım dediğinizi

Oyla:
Üst Alt