MIUI 12.5 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RJGIDXM İndirme Bağlantıları

serhat15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
0
Telefonumda Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJGIDXM rom yüklü ve imei repairli. Orange fox recovery ile bu güncellemeyi denedim. Başarısız diyor. Orange fox recovery ile üzerine tıklayınca kurumlum ekranı gelmiyor. Farklı aç diye bi bölüm aşılıyor ordan deniyorum olmuyor. Orange fox recovery ı güncelledim farklı aç menüsünden yine bir şey değişmedi. Yardımcı olabilirmisniz tşk ederim.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Telefonumda Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJGIDXM rom yüklü ve imei repairli. Orange fox recovery ile bu güncellemeyi denedim. Başarısız diyor. Orange fox recovery ile üzerine tıklayınca kurumlum ekranı gelmiyor. Farklı aç diye bi bölüm aşılıyor ordan deniyorum olmuyor. Orange fox recovery ı güncelledim farklı aç menüsünden yine bir şey değişmedi. Yardımcı olabilirmisniz tşk ederim.
Recovery yeniden kur orange fox stabil olanı yeniden yükle tekrar dene olacaktır.

serhat15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
0
Orange fox recoveryi varsayılan ayarlara döndürdüm, yükleme ekranı düzeldi, fakat sağa çekip güncelleştirmeyi yükle dediğimde yükler gibi yapıp(2-3 saniye sürüyor) Orange fox recovery açılış logosuna dönüp kalıyor. yani orda donup duruyor. güç tuşu ile kapatmam gerekiyor. recovery kur derken neyi kastettiniz sizin linktekini mi yani telefonu sıfırlamak istemiyorum sadece güncelemek istiyorum.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Orange fox recoveryi varsayılan ayarlara döndürdüm, yükleme ekranı düzeldi, fakat sağa çekip güncelleştirmeyi yükle dediğimde yükler gibi yapıp(2-3 saniye sürüyor) Orange fox recovery açılış logosuna dönüp kalıyor. yani orda donup duruyor. güç tuşu ile kapatmam gerekiyor. recovery kur derken neyi kastettiniz sizin linktekini mi yani telefonu sıfırlamak istemiyorum sadece güncelemek istiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunu yeniden yükleyin çok basit yükleme bitince twrp girerken orange fox yüklemeden yeni güncellemeyi yükleyin

serhat15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
0
çok teşekkür ederim. sorun kalmadı.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Assault79,
Elinize sağlık.
Konu uygun olarak düzenlenerek Sabite alınmıştır.

@archesm hocam bunun 12.5.2 sürümü çıkmış konun başlığı ve linkleri yenileyebilir miyiz. Diğer bir konu açılmış konu kirliliği oluyor.

Bu arada ben 12.5.2 Sürümünü kurdum. Dokunmatik hissiyati acayip güzel olmuş telefon elimden akıyor resmen. Pil performansı bana göre iyi kişiye göre değişebilir tabi.

Üst Alt