Soru Poco x3 NFC ekran

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.7.0
Telefon Modeli
Poco x3 NFC
Bootloader Kilidi
Kapalı
Cihazıma 12.0.7.0 güncellemesi ile ekranın kendi kendine dokunmalar yaptığını farkettim 10 sn falan sürüyor ara ara sonra kesiliyor acaba güncelleme ile alakalı olabilir mi yoksa problem ekranda mıdır.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazıma 12.0.7.0 güncellemesi ile ekranın kendi kendine dokunmalar yaptığını farkettim 10 sn falan sürüyor ara ara sonra kesiliyor acaba güncelleme ile alakalı olabilir mi yoksa problem ekranda mıdır
Update ile alakalıdır diye düşünüyorum güncelleme sonrası başladı ise cihazı sıfırlamayi denediniz mi hocam genelde o şekilde düzelir kronik değil ise sorunu

Oyla:

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Update ile alakalıdır diye düşünüyorum güncelleme sonrası başladı ise cihazı sıfırlamayi denediniz mi hocam genelde o şekilde düzelir kronik değil ise sorunu
Sıfırlama yaptım bir kaç gün yapmadı sonra aynı şekilde devam etti bazan bir kaç gün yapmıyor bazen günde bir iki defa yapıyor

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Sıfırlama yaptım bir kaç gün yapmadı sonra aynı şekilde devam etti bazan bir kaç gün yapmıyor bazen günde bir iki defa yapıyor
Sorununuz nadiren yaşanan bir sorun kesin çözüm şu diyemem rom değişikliği yapma şansınız var mı acaba o zaman tam olarak donanımsal mı yazılımsal mı ortaya çıkar hocam

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Şarja bağlıyken ya da cihazın alt kısmı bir yere temas ederken mi yapıyor yoksa elde tutarken kendi kendine yaşanan bir sorun mu?

Sıvı teması ya da ezik gibi kısmi darbe nedeniyle olması muhtemel.
Güncelleme kaynaklı böyle bir sorun yaşama ihtimaliniz 100 milyonda 1 ancak var.

Oyla:

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorununuz nadiren yaşanan bir sorun kesin çözüm şu diyemem rom değişikliği yapma şansınız var mı acaba o zaman tam olarak donanımsal mı yazılımsal mı ortaya çıkar hocam
Tr garantili cihaz olduğu için hiç bir işlem yapamam garantiye göndersem sürekli yapmıyor bişey yok diyecekler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarja bağlıyken ya da cihazın alt kısmı bir yere temas ederken mi yapıyor yoksa elde tutarken kendi kendine yaşanan bir sorun mu?

Sıvı teması ya da ezik gibi kısmi darbe nedeniyle olması muhtemel.
Güncelleme kaynaklı böyle bir sorun yaşama ihtimaliniz 100 milyonda 1 ancak var.
Hiçbir şekilde sıvı teması ezik vs olmadı normal elde tutarken kendi kendine sağa sola dokunuyor ekranı kapatıp açınca düzeliyor

Oyla:
Üst Alt