Çözüldü Poco X3 NFC ekran sararması

Hasanrazbi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
Arkadaşlar herkese merhaba

Ekran sararması sorununu kazayla çözdüm!
YouTube da sağda solda aradım birşeyler buldum hiç biri işe yaramadı

Neyse gelelim konumuza gamut mamut hikaye arkadaşlar ben bu soruna kitap okuyim derken kazayla çözüm buldum

Bildirimler ekranında kitap okuma modu ️diye bir ikon var orayı açtım ama aktif olmadı elimi okumadı sandımbtekrar bastım bi baktım ekran beyazladı, orda yazılımsal kronik bir sorun var benim açımdan, ayrıca sararma sadece Google da değil telefonda komple oluyor Google beyaz olduğu için daha anlaşılır, benle aynı sıkıntıyı yaşayanlar denesin işe yaramazsa yeni çözümler arasın buraya yorum yapsın telefonu daha dün aldım 2. Günüm süper telefon düşünenlere öneririm

Resimler örnektir
Okudunuz için teşekkürler, etkileşimde bulunmayı unutmayın

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-21-17-36-58-154_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-01-21-17-36-58-154_com.instagram.android.jpg
    819 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20210121_173935.jpg
    IMG_20210121_173935.jpg
    593 KB · Görüntüleme: 43

Hilal hilal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hilal
Cihazım
X3poco nfc
Konular
0
Arkadaşlar herkese merhaba

Ekran sararması sorununu kazayla çözdüm!
YouTube da sağda solda aradım birşeyler buldum hiç biri işe yaramadı

Neyse gelelim konumuza gamut mamut hikaye arkadaşlar ben bu soruna kitap okuyim derken kazayla çözüm buldum

Bildirimler ekranında kitap okuma modu ️diye bir ikon var orayı açtım ama aktif olmadı elimi okumadı sandımbtekrar bastım bi baktım ekran beyazladı, orda yazılımsal kronik bir sorun var benim açımdan, ayrıca sararma sadece Google da değil telefonda komple oluyor Google beyaz olduğu için daha anlaşılır, benle aynı sıkıntıyı yaşayanlar denesin işe yaramazsa yeni çözümler arasın buraya yorum yapsın telefonu daha dün aldım 2. Günüm süper telefon düşünenlere öneririm

Resimler örnektir
Okudunuz için teşekkürler, etkileşimde bulunmayı unutmayın
Ya çok tesekkur ediyorum. Kac gundur bu problemle karsi karsiyaydim. Youtube tan cok arastirma yaptim ama hicbir cozum ise yaramadi. Soylediginizi uyguladim ve oldu. Tesekkur etmek icin uye oldum. Sagolun

Hasanrazbi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya çok tesekkur ediyorum. Kac gundur bu problemle karsi karsiyaydim. Youtube tan cok arastirma yaptim ama hicbir cozum ise yaramadi. Soylediginizi uyguladim ve oldu. Tesekkur etmek icin uye oldum. Sagolun
Ben sizi tanıyorum galiba

Üst Alt