Soru poco x3 nfc bu güncelemeyi yapsam bir sıkıntı yaşarmıyım ? imeil gitme çökme gibi

brs124

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
3
selam benim yurdışı bir telefon aldım imeil kayıtı yaptırıldı sonra alalı 1ay 2 ay geçti ve bana bugün günceleme geldi aldığım yere bunu yapsam bir sıkıntı olurmu diye sorduğumda çökebilir imeil gidebilir gibi şeyler söylediler bunlar olabilirmi telefonum da root yok günclemeyi yapsam bir sıkıntı yaşarmıyım

lyolcul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
YOK
Konular
4
Poco X3 var bende, geçen hafta miui 12.0.7 güncellemesi ve Android Mayıs güvenlik güncellemesini yaptım. Bende IMEI gitme sorunu olması. İşlemi yapan arkadaş güncelleme ile IMEI sorunu yaşanmayacağını söylemişti.

Sizde sorun olur mu bilemiyorum.

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
selam benim yurdışı bir telefon aldım imeil kayıtı yaptırıldı sonra alalı 1ay 2 ay geçti ve bana bugün günceleme geldi aldığım yere bunu yapsam bir sıkıntı olurmu diye sorduğumda çökebilir imeil gidebilir gibi şeyler söylediler bunlar olabilirmi telefonum da root yok günclemeyi yapsam bir sıkıntı yaşarmıyım
İmei attırdıysan yani bootloader kilidin açık ise güncellemeyi forumda bulunam recovery.zip dosyasını indirip orangefox veya twrp üzerindem rahatlıkla kurabilirsin ve hiç bir veri kaybun olmaz

Üst Alt