Rom Poco X3 - MiuiMiX ROM [Güncel]

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
şu an cihazda eu 12.5.4.0 yüklü hocam orange fox üzerinden temiz flaş yapıp yükleyebilir miyiz bir keresinde romu indirdim twrp üzerinden ilk olarak datayı sildim recovery yeniden başlattım romu kurmayı denedim sürekli yarı da kesildi error 7 hatası verdi recovery değiştirdim orange fox denedim temiz flaş yaptım romu kurmayı denedim aynı hatayı tekrar verdi o arada bari pixel rom kurayım dedim onu da kurmadı yedek telden eu rom indirdim onu kurdu şimdi benim sorunum şu an eu rom kullanıyorum dosyayı indirdim orange fox üzerinden wipe cache data filan yaptım bu romu kursam hata verir mi hâlâ ?
Sayısız rom kurdum. Güncel orange fox ile hepsi sorunsuz yüklendi. Orange fox kullanın bence. Kendi yükleme şeklim = direk rom flash>wipe dalvik cache,data, internal storage> format data yes(en son kernel flashlamak istersen kernel)> reboot system.

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Sayısız rom kurdum. Güncel orange fox ile hepsi sorunsuz yüklendi. Orange fox kullanın bence. Kendi yükleme şeklim = direk rom flash>wipe dalvik cache,data, internal storage> format data yes(en son kernel flashlamak istersen kernel)> reboot system.
sorunsuz kurdum hocam 2 3 saat önce ilk defa başıma böyle birşey geldi ayrıca rom mükemmel birşey eu roma veda ettim bu romu yükleyince performans baya mükemmel bağlantı hızı filan

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
sorunsuz kurdum hocam 2 3 saat önce ilk defa başıma böyle birşey geldi ayrıca rom mükemmel birşey eu roma veda ettim bu romu yükleyince performans baya mükemmel bağlantı hızı filan
Miuimix 12.0.7 mı kurdunuz ?

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
12.5.4.0 tavsiye ederim rom aşırı derecede akıcı
Hocam ben oyun oynuyorum. Cod mobile. Genshin impactle birlikte en ağır oyun mobil dünyasının. Önemli olan rom değil kernel. Mesela herkesin kasıyor dediği romları kendi kerneliyle değil custom kernel ile kullandım inanılmaz akıcı oldu. Keza cod mobile i her romda test ettim hep FPS droplar oldu cy kernel ile en yüksek grafiklerde bile iPhone 13 prod a oynuyormuş gibi akıcı oynadım. Android 10 en iyisi. 11 ve 12 de o kadar özgür değiliz

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Hocam ben oyun oynuyorum. Cod mobile. Genshin impactle birlikte en ağır oyun mobil dünyasının. Önemli olan rom değil kernel. Mesela herkesin kasıyor dediği romları kendi kerneliyle değil custom kernel ile kullandım inanılmaz akıcı oldu. Keza cod mobile i her romda test ettim hep FPS droplar oldu cy kernel ile en yüksek grafiklerde bile iPhone 13 prod a oynuyormuş gibi akıcı oynadım. Android 10 en iyisi. 11 ve 12 de o kadar özgür değiliz
şu an bu cihazda son aylarımı yaşıyorum zaten :D bende oyun oynuyorum wildrift mlbb filan ama bir yerde kasma donma oluyor büyük ihtimalle ya s21 fe yada 11 pro alacam

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
şu an bu cihazda son aylarımı yaşıyorum zaten :D bende oyun oynuyorum wildrift mlbb filan ama bir yerde kasma donma oluyor büyük ihtimalle ya s21 fe yada 11 pro alacam
Dostum eu 12.0.9 kur chaeyoung kernel çak tüm oyunları zerre kasmadan oyna. Kafeinsiz diye bir arkadaş var oradan indirebilirsin

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Wolftr34, başkan halen poco x3 de misin ayrıca hangi rom sürüm kullanıyorsun ?

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi.EU Rom'dan optimize edilen 'MiUIMiX Rom'u daha iyi bir batarya ve performans sağlıyor diyebiliriz...
Daha Stabil , Daha akıcı , Daha Hatasız...

Tek tuş ile TWRP yükleme;

TWRP

Yükleme işlemi ;

1-Cihazınızda Bootloader açık ve TWRP yüklü olmalıdır
2- Cihazınıza uygun olan MiuiMix romu indirip dahili veya SD karta atın
3- Cihazınızı TWRP de Recovery ( Kurtarma ) modunda açın
4- Wipe / advanced bölümünden Yerel Hafıza Hariç herşeyi silin
5- TWRP anamenu / İnstall bölümünden MiuiMix Romu seçin ve Swipe to Confirm yapıp romu flashlayın
6- Yükleme bittikten sonra Wipe Cache / Dalvik ile cihazınızı yeniden başlatın
Not : Eğer Kurulum ekranı gelmiyorsa TWRP den Wipe/Format " yes " yazın ve yeniden başlatın .

BL Kilidi açık ve recovery yüklü olmalıdır.. OrangeFox Önerilir

İlk sürüm 12.0.7 indirme linki;

ı

Son sürüm 12.0.9 indirme linki;

GÜNCELLEME
Yeni sürümü cihazınıza indirin
Twrp açıp İnstall bölümüne girin
İndirdiğiniz romu flashlayın
Reboot system yapın

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
google arama uygulamalari mi var

Üst Alt