Poco x3 Güncelleme Yapmayın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Telefon : Poco X3 NFC global (yurt dışı)

Merhaba arkadaşlar ben 12.0.miui kullanıyordum..

Güncelleme yaptım bu arada ben 12.0.1 sürümü kullaniyorum bu guncellemede ekran sorunları olmaya başladı dokunmatik bazı yerleri tiklamiyor . Telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Sonra yine aynı şekil oluyor sizde de öyle mi??

Veya şimdi gündemde 12.5 gelecek diye bir söylenti var gelince sizce bu sorun düzelir mi teşekkürler.

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
düzelir fakat eski bir yazılımdasınız ben 12.0.9 global kullanıyordum 1 ay önce tabi kendim atıyordum romu forumdan indirip beklemek yerine sizde yapabilirsiniz.

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
düzelir fakat eski bir yazılımdasınız ben 12.0.9 global kullanıyordum 1 ay önce tabi kendim atıyordum romu forumdan indirip beklemek yerine sizde yapabilirsiniz.
Siz şuan hangi sürümü kullaniyorsunuz. Evimde bilgisayar olmadığı için yapamıyorum ben rom atamıyorum :(

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Siz şuan hangi sürümü kullaniyorsunuz. Evimde bilgisayar olmadığı için yapamıyorum ben rom atamıyorum :(
hocam internet kafede halledebilirsiniz 2 saatte tabiki ilk önce öğrenmek gerekli, ben cihazı satalı cok oldu istediğim romu flaslıyabiliyordum orangefox kullanarak eğer ki yazılımsal bir sıkıntınız varsa manuel rom yükleyin bl kilidini açıp veya yazılımınız hatalı inmiş olabilir, hocam ayarlardan miui güncelleme den en son paketi indirip yükleyip tekrardan bakın sorun belki düzelir düzelmesse yazılımda skntı var tabikide eğer düzelmezse rom atılması gerekir,
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada poco x3 nfc mi pro mu ? kullanıyorsunuz pro ise bende aldığımda 12.0.1.0 idi yazılım 12.0.7.0 a güncellemiştim kasıyordu ilk aldığımda suan ki cihazım k20 pro hocam sorununuz basit bir problem diyebilirim sanırsam firmware güncellemesi almadı telefon yazılımda bazen böyle sorunlar oluyor dediğim gibi en son paketi indirip yükleyin düzelmez ise , bootloader kilidi başvurusu yapın(bilgisayar lazım) 1 hafta süre veriyor kilit açılınca ise recovery mod kurup ordan dilediğiniz uygun romu telefona flaslıyabilirsiniz bl kilid acma : Rehber - Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma
recovery mod kurma : Recovery - Mi 9T Pro Orange Fox Kurulumu Android Q ve Kullanımı (cihazınıza uygun orangefox img. dosyasını indirin poco için. burdaki anlatım k20pro hocam her romun kendine ait recovery.img dosyası bulunuyor bu dediklerim kafanızı karıştırmasın dediğim gibi 1- bl kiliti açma , 2 recovery kurma aşama ile ilerleyin youtube vs izliyerekde yapabilirsiniz geçmiş olsun hayırlı geceler sağlıcakla kalın

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam internet kafede halledebilirsiniz 2 saatte tabiki ilk önce öğrenmek gerekli, ben cihazı satalı cok oldu istediğim romu flaslıyabiliyordum orangefox kullanarak eğer ki yazılımsal bir sıkıntınız varsa manuel rom yükleyin bl kilidini açıp veya yazılımınız hatalı inmiş olabilir, hocam ayarlardan miui güncelleme den en son paketi indirip yükleyip tekrardan bakın sorun belki düzelir düzelmesse yazılımda skntı var tabikide eğer düzelmezse rom atılması gerekir,

bu arada poco x3 nfc mi pro mu ? kullanıyorsunuz pro ise bende aldığımda 12.0.1.0 idi yazılım 12.0.7.0 a güncellemiştim kasıyordu ilk aldığımda suan ki cihazım k20 pro hocam sorununuz basit bir problem diyebilirim sanırsam firmware güncellemesi almadı telefon yazılımda bazen böyle sorunlar oluyor dediğim gibi en son paketi indirip yükleyin düzelmez ise , bootloader kilidi başvurusu yapın(bilgisayar lazım) 1 hafta süre veriyor kilit açılınca ise recovery mod kurup ordan dilediğiniz uygun romu telefona flaslıyabilirsiniz bl kilid acma : Rehber - Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma
recovery mod kurma : Recovery - Mi 9T Pro Orange Fox Kurulumu Android Q ve Kullanımı (cihazınıza uygun orangefox img. dosyasını indirin poco için. burdaki anlatım k20pro hocam her romun kendine ait recovery.img dosyası bulunuyor bu dediklerim kafanızı karıştırmasın dediğim gibi 1- bl kiliti açma , 2 recovery kurma aşama ile ilerleyin youtube vs izliyerekde yapabilirsiniz geçmiş olsun hayırlı geceler sağlıcakla kalın

Reis internet kafeler bilgisayara telefonu taktirmiyor. Yasak koruma var diyorlar :(. Benim Poco x3 NFC global sürüme 12.5 güncelleme ne zaman gelir fikrin var mı? Onu beklemekten başka çarem yok. Belki düzelir :(

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
geç gelir diye tahmin ediyorum bir bilgim yok malesef

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Lütfen aynı sorun için birden fazla konu açmayalım.
Önceki konumuzdan devam edelim:

Ayrıca:
2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt