Soru Poco X3 GT Root atınca IMEI gider mi?

apetitka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertuğ
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
5
Elimde yurt dışı Poco X3 GT var. Bu cihaza root atmak istiyorum, bunu yapsam IMEI gider mi? Eğer gidiyorsa, gitmemesi için yapabileceğim bir şey var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
normal şartlarda gitmez. boot patch yöntemi ile yapacaksınız..

zaferozkan39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer Özkan
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Muhasebeci
Konular
0
Bende de aynı cihaz var, bende guncellemede IMEI gitti, 8 aylık süreyi bekliyorum tekrar IMEI attiracagim

Redmi K60 Pro 12/256 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

apetitka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertuğ
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
5
Bende de aynı cihaz var, bende guncellemede IMEI gitti, 8 aylık süreyi bekliyorum tekrar IMEI attiracagim

Redmi K60 Pro 12/256 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güncelleme ile IMEI'nin gideceğini söyledikleri için MIUI 13.0.4'te mahsur kaldım, güncelleme yapmayı düşünmüyorum. Zaten birkaç sıkıntı dışında şu anki sürümden memnunum. Ancak root atmak istiyorum, işime yarayacak bazı uygulamalar root erişimi istiyor. Bankacılık uygulamalarını bozmadan, IMEI'yi silmeden root atmak bana yeterli şu anda.
normal şartlarda gitmez. boot patch yöntemi ile yapacaksınız..
Araştırayım, kafama yatmazsa telefoncuya giderim. MediaTek cihazlar pek ilgi, destek görmediği için içimde bir şüphe oluyor açıkçası. Teşekkürler.

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Güncelleme ile IMEI'nin gideceğini söyledikleri için MIUI 13.0.4'te mahsur kaldım, güncelleme yapmayı düşünmüyorum. Zaten birkaç sıkıntı dışında şu anki sürümden memnunum. Ancak root atmak istiyorum, işime yarayacak bazı uygulamalar root erişimi istiyor. Bankacılık uygulamalarını bozmadan, IMEI'yi silmeden root atmak bana yeterli şu anda.

Araştırayım, kafama yatmazsa telefoncuya giderim. MediaTek cihazlar pek ilgi, destek görmediği için içimde bir şüphe oluyor açıkçası. Teşekkürler.
hocam kernel önemli sizde. kernelin yedeğini boot.img olarak saklayın bir köşede. Sonra boot.img'i APatch veya Magisk ile patchleyin. Sorumluluk size ait ama, bu söylediğim teorik

Üst Alt