Yardım Poco X3 gt ısınma

Mehmet 90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıu 12.5.1
Telefon Modeli
Poco X3 gt
Bootloader Kilidi
Açık
poco X3 gt kullanıyorum cihaz çok ısınıyor sizce bu normal mi 90 FPS almaya çalışıyorum 47 derecelere kadar çıkığ kasmaya başlıyor cihazı soğutucusuz kullanıyorum 60 fps'de de böyle ama 90 fps'de daha hızlı ısınıyor 3 kat

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
ısındığı için kasıyor zaten normal. Cihazların genelini ısıtıyor bu pubg

Oyla:

Mamibjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muammer
Cihazım
Redmi note4
Konular
3
poco X3 gt kullanıyorum cihaz çok ısınıyor sizce bu normal mi 90 FPS almaya çalışıyorum 47 derecelere kadar çıkığ kasmaya başlıyor cihazı soğutucusuz kullanıyorum 60 fps'de de böyle ama 90 fps'de daha hızlı ısınıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

poco X3 gt kullanıyorum cihaz çok ısınıyor sizce bu normal mi 90 FPS almaya çalışıyorum 47 derecelere kadar çıkığ kasmaya başlıyor cihazı soğutucusuz kullanıyorum 60 fps'de de böyle ama 90 fps'de daha hızlı ısınıyor 3 kat
Merhaba Mehmet beni hatırlarsın poco x3 gt nin yurt dışı olan Redmi note 10 pro 5 G yi kullanıyorum pugb yi bilmiyorum ama 2 saat aralıksız modern combat 5 oynadım hiç ısınmadı

Oyla:

Mehmet 90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Mehmet beni hatırlarsın poco x3 gt nin yurt dışı olan Redmi note 10 pro 5 G yi kullanıyorum pugb yi bilmiyorum ama 2 saat aralıksız modern combat 5 oynadım hiç ısınmadı
Hocam size hatırlıyorum o oyun 60 fps o yüzden pek ısınmıyor ama 90-120 FPS oyunlarda cihaz bayağı ısınıyor örneğin gidip dead cells oynayabilirsiniz 120 FPS olduğu için ısınıyor o oyunda da

Oyla:
Üst Alt