Rom POCO X3 GT (chopin) – Türkiye Kararlı Android 12 V13.0.1.0.SKPTRXM

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Ben neredeyse 1 haftadır kullanıyorum. Mi pilot kaydı yaptırmıştım o yüzden bana daha erken geldi.

Arkadaşın bahsettiği konuyu okudum. Söz konusu sorunların hiç biri bende yok. Bende 4 tane sorun vardı. Dün formatlayıp temiz kurulum yaptım. 2si çözüldü 2si kaldı.

Kalan sorunlardan ilki neredeyse bütün MIUI cihazlarda olan uygulamalara karanlık mod ayarlarma sayfasının uygulama listesini göstermemesi. Bunu da bir magisk modülü ile halledebiliyoruz. Hoş modülden sonra da bütün uygulamaları göstermiyor da neyse.

Diğer sorun ise "birlikte aç" seçeneği kafayı yemiş. Bir dosya indirdiğimizde bazen o dosyayı gösterir programları göstermediği gibi, "daha fazla uygulama göster" seçeneği de her defasında rastgele bir uygulama açıyor. Bunun çözümünü bulamadım. Çok can sıkıcı bir sorun ama.
Hocam birlikte aç'a bi çözüm buldunuz mu? Ben de bi tek ona takildim. Canımı sıkmaya başladı. :(

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Hocam birlikte aç'a bi çözüm buldunuz mu? Ben de bi tek ona takildim. Canımı sıkmaya başladı. :(
Ne yazık ki bulamadım hala. Emin olun bir çok yol denedim ama olmadı. MIUIye raporladım video ile. Durumu ingilizce oalrak da anlattım. Daha önce mivideo da belirttiğim sorunları çözmüşlerdi. Şimdi de güncelleme ile çözülmesini bekliyorum.

Sizde de aynı sorun mu var yoksa benim geri bildirimimden dolayyı mı biliyorsunuz bu sorunu?

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
soru
Ne yazık ki bulamadım hala. Emin olun bir çok yol denedim ama olmadı. MIUIye raporladım video ile. Durumu ingilizce oalrak da anlattım. Daha önce mivideo da belirttiğim sorunları çözmüşlerdi. Şimdi de güncelleme ile çözülmesini bekliyorum.

Sizde de aynı sorun mu var yoksa benim geri bildirimimden dolayyı mı biliyorsunuz bu sorunu?
sorun bende de var hocam. çok fazla araştırmadım ama çözemedim bi türlü. geri bildiriminiz iyi olmuş, ben de yazdım şimdi. umarım sonraki güncellemede düzelir.

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
soru

sorun bende de var hocam. çok fazla araştırmadım ama çözemedim bi türlü. geri bildiriminiz iyi olmuş, ben de yazdım şimdi. umarım sonraki güncellemede düzelir.
Global versiyonda (13.0.3.0) sorun yokmuş diyorlar. Deneyen var mı?

Wrongdoer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salif
Cihazım
Mi5
Konular
1
OTA dan iki gun once guncelleme geldi ve yukledim. Arayuzdeki ufak takilmalar oluyor, bazen telefon kisa sureli kasmaya basliyor. Eskisi gibi %100 akici bir deneyim yok, %80 akici diyebiliriz.
Birde en cok dikkatimi ceken outlook uygulamasini aktif kullaniyorum, uygulama cok kisa bir sure icerisinde kilitleniyor. Kapatip actigimda duzeliyor ancak tekrar ayni kilitlenmeyi yasiyorun
Ufak bir güncelleme, telefonu formatlamadım aynen kullanmaya devam ettim. Bu kasma ve yavaşlık durumu git gide azaldı. Şuanda miui13 iyi çalışıyor diyebilirim. İlginç bir şekilde yazılımın oturması uzun bir süre alıyor.

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Ufak bir güncelleme, telefonu formatlamadım aynen kullanmaya devam ettim. Bu kasma ve yavaşlık durumu git gide azaldı. Şuanda miui13 iyi çalışıyor diyebilirim. İlginç bir şekilde yazılımın oturması uzun bir süre alıyor.
Paylaş menüsündeki hata var mı sizde?

Wrongdoer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salif
Cihazım
Mi5
Konular
1
Geliştirici seçeneklerinden MIUI optimizasyonu kapatın.
Bellek uzantısını kapatin, bu şekilde telefon daha iyi çalışıyor diye yazılmış

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
X3 gt ye nasıl format atabilirim. Ama ayarlardan istemiyorum , tuş kombinasyonuyla tmiz bir format olsun . Cihazım garantili.

Üst Alt