Soru Poco x3 arayüz kasması

Cantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
3
Cihazım
X3
Konular
3
Slm arkadaşlar poco x3 cihazımda iki günde bir arayuzde kasma oluyor her defasinda telefonu yeniden baslatıyorum düzeliyor fakat iki gün sonra tekrar oluyor bunu bir çözümü varmı ve devamlı yeniden baslatmanın zararı varmı

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Slm arkadaşlar poco x3 cihazımda iki günde bir arayuzde kasma oluyor her defasinda telefonu yeniden baslatıyorum düzeliyor fakat iki gün sonra tekrar oluyor bunu bir çözümü varmı ve devamlı yeniden baslatmanın zararı varmı
Poco launcher kaynaklı oluyor malesef guncellemesını yapmadıysanız yapın cıhaz BL Kılıy acıksa ve root yukluyse mıuı launcher yuklemenızı tafsıye ederım

Cantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
3
Cihazım
X3
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Cantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
3
Cihazım
X3
Konular
3
Cevabın için tesekkur ederim kardesim cihazim turkiye garantili launcher güncellemesini nereden yapabiliriz sistem güncellemelerine bakiyorum gelen güncelleme yok

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Takmayın kafanıza xiaomide arayüz kasması kronik sorun arayüzü kasmayan telefonu yok ucuzuda pahalısıda amiral gemiside hepsi kasıyor.

Cantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
3
Cihazım
X3
Konular
3
Takmayın kafanıza xiaomide arayüz kasması kronik sorun arayüzü kasmayan telefonu yok ucuzuda pahalısıda amiral gemiside hepsi kasıyor.
Ona eyvallahta iki gunde bir devamlı yeniden başlatmanin zarari varmı acaba

98956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redminite2
Konular
4
Custom rom yoksa böyle şeylere mahkumsunuz. Biz boşuna garantisiz telefon almıyoruz. Gerçi onu da hiç ettiler bakalım bundan sonra ne yapacağız

Cantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
3
Cihazım
X3
Konular
3
Custom rom yoksa böyle şeylere mahkumsunuz. Biz boşuna garantisiz telefon almıyoruz. Gerçi onu da hiç ettiler bakalım bundan sonra ne yapacağız
Demekki en iyisi bulaşmamak xiaomi ye

Antagonist35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi6,PocoX3 NFC
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Demekki en iyisi bulaşmamak xiaomi ye
hocam merhaba.miui tabanli romlarda bir sure sonra animasyon gecislerinde takilma donmalar yasiyordum cihazi yeniden baslatinca hicbir sorun kalmiyor ancak yaklasik 10 15 saatlik kullanimdan sonra animasyon gecislerinde takilma ve donmalar oluyordu.sorunun kernel kaynakli oldugunu dusunuyordum baslarda kesin bir cozum bulamamistim yabanci forumlarda da ayni sorunu yasayan insanlar gördüm.Ve soruna neden olan seyin poco launcher oldugunu bulmuslar. poco launcher guncellemelerini kaldirip verileri temizleyip marketten baska launcher kuranlar bu sorundan kurtulmuslar.tuhaf bir sekilde bahsettigim takilmalar sadece launcherda olmuyordi bunu belirteyim cihaz genel olarak menu gecislerinde kasiyordu.benzer sorunu yasayanlar olur die uzun uzun belirtmek istedim.

kaynak:
6. sayfa

magisk modulu olan miui launcheri yukledim. ancak uygulama kasasi ve yukari kaydirinca aramanin kapanmasi gibi ozellikler calismiyor.ayarlara girince ana ekran ayarlarina girince ayarlar durduruluyor.paylastiginiz modulun kaynagi neresidir yakin zamanda guncellendimi?

tesekkurler.

Cantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
3
Cihazım
X3
Konular
3
Tsk ederim kardes cevabin için dediginiz launcher play magazada varmı acaba