Yardım Poco miui kaldı düzeldi

Burakadige10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
Telefonu yeniden başlattım miui yazısı geldi kitledi yeniden başladı cihaz öyle açıldı tekrar ama çok yavaşlamış cihazım da bootloader kapalı rom root hiç bir şey yok arkadaşlar sebebi ne olabilir güncelleme de yapmadım. Miui da kalıp yeniden başlaması aklıma takıldı

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Telefonu yeniden başlattım miui yazısı geldi kitledi yeniden başladı cihaz öyle açıldı tekrar ama çok yavaşlamış cihazım da bootloader kapalı rom root hiç bir şey yok arkadaşlar sebebi ne olabilir güncelleme de yapmadım. Miui da kalıp yeniden başlaması aklıma takıldı
Yüklediğiniz bir uygulama yada silinen uygulama artıkları sebep olmuş olabilir. Bootloader kapalı olduğuna göre cihaz ne derse o. Süreklilik olmadıkça kafaya takmayın. Cihaz temizliği yapabilen bir uygulama ile cacheleri temizleyin.

Burakadige10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
Yüklediğiniz bir uygulama yada silinen uygulama artıkları sebep olmuş olabilir. Bootloader kapalı olduğuna göre cihaz ne derse o. Süreklilik olmadıkça kafaya takmayın. Cihaz temizliği yapabilen bir uygulama ile cacheleri temizleyin.
Teşekkürler hocam

mkur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mkurr
Cihazım
note 4
Konular
1
bende de aynısı oldu bugün hiç açılmadı safe modda açmayı deneyeyim dedim daha önce işe yaramıştı.Muiu da takılı kaldı sonra kapandı şimdi hiç bir şekilde tepki yok 10 sn power tuşuna basıyordum o da olmuyor fastboot download mode isimlerine ne derseniz hiç bir menüye girmiyor.İu 3 günde de mikrofondan karşıya ses gitmiyordu ikisi bağlantılı mıdır bilmiyorum tabi.Garantisi devam ediyor trendyoldan aldım hangi garanti firması ilgileniyor bilmiyorum.Kullanma kılavuzunda datagate yazıyor.Faturada mevcut.Şarj cihazını vs de göndermeye gerek var mı?

Üst Alt