Yardım Poco M3 Wi-fi bağlanmıyor. (ÇÖZÜLDÜ)

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
Arkadaşlar merhaba, bugün itibariyle elime ulaşan M3 cihazımı ofisteki ağa bağlamak istiyorum ama ağa bağlanmıyor. Şu an mevcut telefonum Redmi Note2 ile aynı ağa bağlı durumdayım ama poco M3 ile bağlanamıyorum.

IP ayarlarını da yaptım ama "Şifreleri kontrol edin ve tekrar deneyin" diyor, şifrede sıkıntı yok, Redmi Note 2 deki "Parolayı paylaşmak için dokunun" seçeneği ile de yapıyorum ama nafile, yardımlarınızı bekliyorum.

Ek: Redmi Note2 den mobil veriyi açıp, paylaşım yaptığım zaman Poco M3 ile bağlanabiliyorum ama ofisteki wi-fi ağına bağlanamıyorum.

Ek 2: Arkadaşlar redmi note 2 deki paylaşımda görünen şifre ile deniyordum, o nedenle olmuyormuş, modemin arayüzüne girdim ve fab.ayarlı wi-fi şifresi aktifti, onu girince bağlandı ama redmi note 2 den karekodu okutunca halen alakasız bir şifre gösteriyor.

Son düzenleme:

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Ofisteki wifi ayarlarinda mac adresi filtresi vardir.Ondan dolayı tanitmadiginiz cihazı oraya baglayamazsiniz.Guvenlik Önlemi gibi düşünün

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
Ofisteki wifi ayarlarinda mac adresi filtresi vardir.Ondan dolayı tanitmadiginiz cihazı oraya baglayamazsiniz.Guvenlik Önlemi gibi düşünün

Normal t.telekom adsl paketi, geldiği gibi bağladık, hiç bir mac filtreleme v.s. eklemedik, dışarıdan gelenlere şifreyi söylüyoruz, bağlanıyorlar.

Üst Alt