Rehber Poco M3 Kronik Sorunları Ve Çözümü

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Evet saygı değer forum üyeleri dün başıma gelen olaydan sonra böyle bir konu açmak istedim
Yaşadığım sorunu biliyordum forumda yaşayanlar olduğu için ama başıma gelmemişti düne kadar :) dün cihaza güncelleme geldi ve üste bildirimi belirdi bende bildirimin gitmesi için cihazı yeniden başlat dediğimde cihaz hiçbir şekilde yeniden başlamadı ne yaptıysam nafile 1 kere recoveriye girdim ordan reboot dedim belki düzelir diye malesef düzelmedi ve recoveriye'de girmedi cihaz hiçbir şekilde tepki vermiyordu H.kadioglu hocamız sayesinde sorunu bugün hallettirdim kendisinin önerdiği kişiye ve yaklaşık 2.30 saat civarı beklemeden sonra cihazı aldım sorun düzelmiş şekilde yapılan işlem anakart direnç işlemi umarım kimsenin başına gelmez fakat gelirse şayet tamir olmadan açılmıyor cihaz bilginiz olsun H.kadioglu çok teşekkür ederim benimle whatsaptan ilgilendiği için sizlerde bu durumu yaşarsanız şayet H.kadioglu hocamızdanda destek alabilirsiniz

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konu sabitlenmesi talebinde bulunmuşsunuz fakat konu içerisinde her hangi bir rehber eklememişsiniz.

Konu başlığınız "Poco M3 Kronik Sorunları Ve Çözümü" ancak cihazdaki mevcut sorunların ne olduğunu ve çözümün ne olduğunu, hatta cihaz onarımı esnasında ne işlem yapıldığını dahi yazmamışsınız.

Konu sabitlenmesi talebiniz maalesef bu içerik ile mümkün değil. Konu başlığını ise lütfen konu içeriğine uygun olacak şekilde yeniden düzenleyiniz.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Konu sabitlenmesi talebinde bulunmuşsunuz fakat konu içerisinde her hangi bir rehber eklememişsiniz.

Konu başlığınız "Poco M3 Kronik Sorunları Ve Çözümü" ancak cihazdaki mevcut sorunların ne olduğunu ve çözümün ne olduğunu, hatta cihaz onarımı esnasında ne işlem yapıldığını dahi yazmamışsınız.

Konu sabitlenmesi talebiniz maalesef bu içerik ile mümkün değil. Konu başlığını ise lütfen konu içeriğine uygun olacak şekilde yeniden düzenleyiniz.
hocam rehber olarak açmamın sebebi yapılacak işlem sadece telefoncuya götürülüp yaptırılması bizim müdahale edebileceğimiz birşey yok malesef mazur görün konu sabitlenmesede sorun yok hocam ben o cümlemi siliyorum

Son düzenleme:
Üst Alt