Soru Poco M3 hangi sürüm sağlıklı

Nail TUTLU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nail
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
2
Selamın aleyküm
Poco M3 cihazımda 12.5.5 global kararlı sürüm yükleminden sonra cihazda donmalar ses dokunma kaybı başladı. Yüksek ihtimalle sürüm yüklenirken bir sorun çıktı. Şu an poco M3 için hangi sürüm daha sağlıklı

Ercan koşukavaklı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
3
Selamın aleyküm
Poco M3 cihazımda 12.5.5 global kararlı sürüm yükleminden sonra cihazda donmalar ses dokunma kaybı başladı. Yüksek ihtimalle sürüm yüklenirken bir sorun çıktı. Şu an poco M3 için hangi sürüm daha sağlıklı
Benim cihazda 12.5.6 var çok sıkıntı video akış sorunu aşırı kasma var sorunu çözemedim en stabil 12.5.4 bence

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
Benim cihazda 12.5.6 var çok sıkıntı video akış sorunu aşırı kasma var sorunu çözemedim en stabil 12.5.4 bence
Arkadaşım ben yaklaşık 10 aydır bu cihazı kullanıyorum yurtdışı kayıtlı. Bütün sürümleri denedim Tayvan dahil ve hiç sorun yaşamadığım ( bana göre) Endonezya 12.0.11 Android 10 sürümü diyorum

Ercan koşukavaklı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
3
Arkadaşım ben yaklaşık 10 aydır bu cihazı kullanıyorum yurtdışı kayıtlı. Bütün sürümleri denedim Tayvan dahil ve hiç sorun yaşamadığım ( bana göre) Endonezya 12.0.11 Android 10 sürümü diyorum
Sizin telefonda sim 1 IMEI aktifmi benim sim 1 IMEI yok kullanılmıyor

Üst Alt