Yardım Poco M3 Ekran Parlaklığı Sorunu

Foxwell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sercan
Cihazım
Poco M3
Konular
1
Cihazı alalı 2 gün oldu. Sürekli olarak parlaklığı en sonda kullanan birisiyim. Cihazın ekran parlaklığı bazen kendi kendine belli bir parlaklığı düşüp bir saat sonra normale dönüyor. 15 dakika sonra yine düşüyor. Parlaklık düşerken ayara girip bakıyorum en sonda gözüküyor. Otomatik parlaklık kapalı, güneş ışığı ayarı kapalı, renk ayarı standart. Yani herhangi otomatik bir ayar açık değil. Çok can sıkıcı bir durum. Cihazın ekranını dışarıda hiç göremiyorum parlaklık düşünce. Telegramda bir gruba sordum kronik sıkıntı dediler. Bir çözümü yok mudur bunun?

Trkrkn61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
13 ULTRA
Konular
15
Aynı sorun bende de var Poco f2 kullanıyorum gördüğüm kadarıyla otomatik de hiçbir ayarım yok(bilmediğim farklı bir ayar yoksa) Bazen beyaz olan ekran sararıyor renk değişimleri oluyor ekranda nedenini bir türlü çözemedim.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Hocam aynısını geçen redmi 9t aldım sıfır ondada var ışık birden düşüyor sonra düzeliyor ama otomatik parlaklık açık değil.Ben ekranda hasar olduğunu düşünerek iade ettim 128 gb modelini aldım şuan bu sorun yok .Benden tavsiye değiştirin

Foxwell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sercan
Cihazım
Poco M3
Konular
1
Hocam aynısını geçen redmi 9t aldım sıfır ondada var ışık birden düşüyor sonra düzeliyor ama otomatik parlaklık açık değil.Ben ekranda hasar olduğunu düşünerek iade ettim 128 gb modelini aldım şuan bu sorun yok .Benden tavsiye değiştirin
Yurtdışı cihazı hocam değiştirme ihtimalim yok maalesef. Çözümü var mıdır acaba

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Redmi note 5 kullanıyorum aynısı bende de var. Otomatik ekran parlaklığı kapalı ama gün içinde kafasına göre değişiyor. Elimi sensöre koyduğumda bariz şekilde azalıyor. Nedeni nedir, çözümü var mıdır?

bursia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, şöyle bir habere rastladım, ilgili ayarı kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi, otomatik parlaklık kapatılsa bile ekran arka ışığını ayarlamak için “Güneş Işığı Modu” getiriyor

Üst Alt