Çözüldü Poco launcher yerine miui launcher kullanmak istiyorum?

yusufcakmak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Çakmak
Cihazım
Mİ9T Pro
Meslek
Satış Pazarlama
Konular
2
Uygulama çekmecesi kapanmıyor bu poco launcherde, tek sıkıntı şimdilik bu. Rom değiştirmek de istemiyorum açıkçası, manuel güncelleme atmak biraz sıkıcı ve sürekli sıfırlamak gerektiği için girişmiyorum bile. Uygulama çekmecesini kapatmak için bir yol yok mu?

MIUI Launhcer kursam bile onu da sürekli manuel güncellemek gerekecek

Rom yükleyince manuel güncelleme ve sürekli sıfırlamak mı gerekiyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Rom yükleyince manuel güncelleme ve sürekli sıfırlamak mı gerekiyor
Var olan romdan farklı bir roma geçiyorsan sıfırlamak şart ancak var olan romu güncelliyorsan direkt indirdiğin ota dosyasını kuruyorsun TWRP üzerinden. İstersen de sadece wipe dalvik ve wipe cache işlemlerini yaparsın.

Misal stok romdan EU roma geçeceksin, sıfırlamak şart; ancak EU kullanıyorsun ve roma güncelleme geldi diyelim, indirip TWRP'den yüklüyorsun ve (istersen wipe dalvik/cache yapıyorsun) cihazı açıyorsun.

Garantisiz cihazlarda durum böyle. Tahmin edersin ki garantili cihazlarda böyle dert yok. Ama onlara da Android sürüm yükselten (misal Android 9'dan 10'a geçerken) veya MIUI sürümünü yükselten (misal MIUI 11'den MIUI 12'ye geçerken) güncellemelerden sonra format öneririm.

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
burdaki yöntemi denedim miui launcher kurmak için mt manager rw hatası verdi yada böyle bir yöntem varmu launcheri kurmam için

Aynı mevzu bende de geçerli, robot yetkisi verildi ama RW HATASI veriyor

Çözüldü: xda forumunda magisk modülü var onu kurdum başlatıcıdan da MIUI launcher seçtim
Bu sefer alt barda boşluk vardı tam ekran hareketlerinden tam ekran göstergesini gizleyi aktif ettim düzgün çalışıyor

Son düzenleme:
Üst Alt