Yardım Poco Launcher Kaldırılmıyor!

alpcansiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
İyi günler. Telefonumda 9.6.0 arayüzü bulunmakta ve ben bu arayüze pocophone f1 arayüzünü entegre ettim ancak şu an bu arayüzden kurtulamıyorum. Sıfırlamadan bu arayüzden kurtulmanın bir yolu yok mudur?

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Bawer21 hocamın tavsiyesine ek olarak aynı yerden güncellemeleri kaldır seçeneğini de işaretlemeniz gerekebilir.
Düzeltmede bulunduğunuz için teşekkürler. Doğrusu sizin dediğiniz gibi. Ben yanlış yazmışım. :)

Oyla:

alpcansiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Ayarlardan uygulamara girip sistem başlatıcının verilerini silin.
Foruma biraz geç giriş yaptım ama o seçenekleri değerlendirdim lakin yine kaldıramadım, telefonu sıfırlayarak çözüm buldum. Yine de teşekkür ederim:)

Oyla:

Selifm0811

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim Uğuz
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Biraz geç oldu ama sorunun çözümü şöyle, poco kendisini cihaz yöneticisi yaptığı için kaldırmaya izin vermiyor. Ayarlardan cihaz yöneticileri kısmından pocoyu kaldırın,ondan sonra sorunsuzca kaldırılıyor. İyi geceler.

Oyla:

theBonz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
0
Merhaba ben poco x3 nfc kullanıcısıyım ve poco başlatıcı yı silemiyorum. Poco başlatıcı yı silme sebebim çok kasıyor ve hiç bir şekilde stabil akıcılık sağlamıyor ama başka launcher Lar indirdiğim zaman hiç bir sıkıntı yaşamıyorum arayüz değiştirmedede izin vermiyor benim istediğim Xiaomi arayüzü ama poco da asılı kalıyorum gerçekten bu telefondan sıkılmaya başladım animasyon kasması sebepiyle

Oyla:
Üst Alt