Sohbet Poco lar kronik WiFi ve şebeke sorunlu mu?

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
120
Arkadaşlar çok kez okudum aslında pocolar redmi den daha üst seviye Xiaomi giriş seviye redmi orta ve orta üst poco ama pocolarda WiFi ve şebeke sorunu varmış doğru mudur?

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Hocam nereden gördünüz bilmiyorum ama yaptığınız sıralama hatalı... Genellikle xiaomi üst segment, redmi ve pocolar ise orta seviye olarak çıkıyor. Poco telefonlar fiyat performans ürünleri oluyor.

4 yıl redmi, 3 yıldır da poco kullanıyorum bahsettiğiniz kronik sorunu hiç yaşamadım, yaşayan bir kişi ile karşılaşmadım.

Şebeke konusunda Band20 sorunu yaşanabiliyor. O da yurtdışı cihazlarda veya rom atılmış cihazlarda görülebiliyor

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Poco X5 Pro 5G kullanıyorum. Global Rom. Root vs yok. Şebeke ve wi-fi sorunum yok. Yurt içi kayıtlı resmi. Direnç vs yok

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
öyle bir sorun yok hocam bazı iş bilmez tamirciler işi çözemeyince sorun olunca bu tür şehir efsaneleri üretiyor
xiaomi samsung apple farketmez tüm üretimlerde arızalı cihaz çıkabilir bu oran misal 10.000 de 1 olabilir bu 1 kullanıcı interneti açar bilip bilmeden yazar çizer ama o 10.000 kişiden 10 kişi bu cihaz iyi diye herhangi bir paylaşımda bulunmaz "kronik sıkıntılı cihazlardan bahsetmiyorum bu cihazlar her marka da bulunabilir"

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
12
Arkadaşlar çok kez okudum aslında pocolar redmi den daha üst seviye Xiaomi giriş seviye redmi orta ve orta üst poco ama pocolarda WiFi ve şebeke sorunu varmış doğru mudur?
Poco X6 kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım.
Ha bu arada telefonuma kaynak atılmış değil, Türkiye garantili 😄

Üst Alt