Soru Poco F5 Pro vs Poco X6 Pro

Rootmatik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Samsung a70
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
.
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar. Bu iki telefon arasında kaldım öncelikle olarak fikirlerinizi almak istiyorum. Poco f5 proyu hepsi buradan üzerinden sipariş ettim henüz kargoda fakat sonradan x6 proyu gördüm arada 8-9 k fiyat farkı var. Lakin performans olarak eksik kalır yanı yok gibi. Kullanan arkadaşlardan görüş almak istedim.

Benim gördüğüm farklar
-İşlemci
-Ekran çözünürlüğü
-Kablosuz şarj
-Ufakta olsa bir kamera farkı var gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
23
bende f5 pro var gayet memnunum bu modeli almakla doğrusunu yapmissiniz diyebilirim x6 pro yu eleştiremem zira farklarini onceden arastirmissiniz, geriye fiyat farki kaliyo bu durum birazdan maliyet durumuna bağlı hangisine guc yeterse onu almak lazim ama imkan varsa f5 pro almak daha iyi olur

Oyla:

Rootmatik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Samsung a70
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende f5 pro var gayet memnunum bu modeli almakla doğrusunu yapmissiniz diyebilirim x6 pro yu eleştiremem zira farklarini onceden arastirmissiniz, geriye fiyat farki kaliyo bu durum birazdan maliyet durumuna bağlı hangisine guc yeterse onu almak lazim ama imkan varsa f5 pro almak daha iyi olur
Maliyet konusunda sıkıntı yok. Ama tabi aradaki fiyat farkına denk bi performan olunca düşündürdü. Kararsızlık çok kötü oluyor bu durumda :)
Şarj durumu nasıl peki hocam ne zamandır kullanıyorsunuz?

Oyla:

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
23
sarj durumu iyi hocam bir gunu rahatlikla cikariyor ama benim gibi az bucuk pubg mobile oynarsaniz 2bucuk 3 saatlik kullanim sonrasi 100% den ortalama 65% kusurlere kadar iniyor genel olarak kullanima bağli durum yani ama sosyal medya takilanlardansaniz wp insta face falan aksama gunu rahatlikla cikarir

Oyla:

Rootmatik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Samsung a70
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sarj durumu iyi hocam bir gunu rahatlikla cikariyor ama benim gibi az bucuk pubg mobile oynarsaniz 2bucuk 3 saatlik kullanim sonrasi 100% den ortalama 65% kusurlere kadar iniyor genel olarak kullanima bağli durum yani ama sosyal medya takilanlardansaniz wp insta face falan aksama gunu rahatlikla cikarir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pubg değil ama mobil legends oynuyorum. Yanında da zaman geçirmelik tavla vb oyunlar Malum çalıştığımız için akşamdan akşama onlarda. Günü rahat bitirebiliyorsa yeterlidir. Ki dediğiniz sürede harcadığı şarj da baya iyi gibi.

Oyla:
Üst Alt