Yardım Poco F5 Pro Rom Menşei değiştirme

eternal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
K60
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
hyperos 1.0.3 cn
Telefon Modeli
poco f5 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Orjinali çin romlu cihaza Twrp ile Eu recovery rom yüklemeye çalıştıgımda açmadı ve cihaz fastboot ekranında kaldı. Fasboot ile Çin rom miui 14 ten hyperos Çin Rom yükleme başarılı olmasına rağmen, Twrp'den recovery Eu romu açmamasının sebebi ne olabilir? Acaba orjinali Çin menşei olduğu için romlar arası geçişte Eu rom atmadan önce, geçiş dosyası gibi birşey mi yüklemem gerekiyor?

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
15
@Orjinali çin romlu cihaza Twrp ile Eu recovery rom yüklemeye çalıştıgımda açmadı ve cihaz fastboot ekranında kaldı. Fasboot ile Çin rom miui 14 ten hyperos Çin Rom yükleme başarılı olmasına rağmen, Twrp'den recovery Eu romu açmamasının sebebi ne olabilir? Acaba orjinali Çin menşei olduğu için romlar arası geçişte Eu rom atmadan önce, geçiş dosyası gibi birşey mi yüklemem gerekiyor?
hocam çin cihaza başka rom yüklerseniz brick olur ben öyle biliyorum.. global falan kursanız direk gider bence HiddeNKinG dogrumu hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam çin cihaza başka rom yüklerseniz brick olur ben öyle biliyorum.. global falan kursanız direk gider bence HiddeNKinG dogrumu hocam
en iyisi orjinalde kalmak bence

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Muhtemelen yanlış recovery vs. bir hata yapmışsınız. Geçişler ile ilgili herhangi bir bu tarz durum söz konusu değil.

Oyla:

bydadaloglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat Yılmaz
Cihazım
Redmi Note 13 p
Konular
0
Selamlar elimde çin redmi note 13 pro 5g var bu cihaza resmi çin harici rom yükleme yapılabilir mi bu arada üzerine xiaomi.eu ve elite stock rom yükledim ben mümkün olursa resmi romda kalmak istiyorum

Oyla:
Üst Alt