Çözüldü Poco F5 Pro / K60- Acayip sorunlar Yumağı

bilisim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muro
Cihazım
K60-Poco F5 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V14.0.28.0.TMNCNXM
Telefon Modeli
K60/ Poco F5 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba değerli arkadaşlar ,
Poco F5 Pro / K60 cihazım var. Düşme çarpma yada herhangi bir sorunum yok. Gece telefonumu yerine koydum sabah aldım. Telefonumda şuan sürekli Mıuı Beta hatası alıyorum. Bekle yada tamam var. başka seçenek yok. Şebeke var ben arama yapabiliyorum. Ama bana telefon edildiğinde karşı tarafın teli çalıyor. Benim telefona gelen hiç bir bildirim yok. Telefon araması geldiğinde ekranda hiç bir şey yok, 1 dk sonra ekran bi gelip gidiyor. İnternet var, bende cevapsız aram vs gözükmüyor. Poco F5 Pro / K60 sürüm V14.0.28.0.TMNCNXM stabil bugüne kadar hiç bi sorunum yoktu. Cihaz dirençli cihaz 2 aylık cihaz bu sorunu nasıl çözebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Poco F5 Pro / K60 cihazım var. Düşme çarpma yada herhangi bir sorunum yok. Gece telefonumu yerine koydum sabah aldım. Telefonumda şuan sürekli Mıuı Beta hatası alıyorum. Bekle yada tamam var. başka seçenek yok. Şebeke var ben arama yapabiliyorum. Ama bana telefon edildiğinde karşı tarafın teli çalıyor. Benim telefona gelen hiç bir bildirim yok. Telefon araması geldiğinde ekranda hiç bir şey yok, 1 dk sonra ekran bi gelip gidiyor. İnternet var, bende cevapsız aram vs gözükmüyor. Poco F5 Pro / K60 sürüm V14.0.28.0.TMNCNXM stabil bugüne kadar hiç bi sorunum yoktu. Cihaz dirençli cihaz 2 aylık cihaz bu sorunu nasıl çözebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Format iyi bir seçenek gibi duruyor

Oyla:

bilisim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muro
Cihazım
K60-Poco F5 Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dirençli cihaz twrp kurulum oluyor sanırım ama format atarsam imei de gider herhalde değil mi

Oyla:

bilisim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muro
Cihazım
K60-Poco F5 Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Twrp den yeni euroom yükledim düzeldi. Çok şükür zaten twrp yüklüymüş ben sadece euroom indirip işlemleri yaptım

Oyla: Çözüm

hakankinqqq103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi mi a 3
Konular
0
Aynı sorun şuan bende var telefonu ayarlardan sifirladim düzeldi fakat bu geçici bi çözüm hangi romu kurdun linki varmı ve birdaha bu sorunla karşılaştınmı çünkü ben bunun mıuı 14 ile alakalı olduğunu düşünüyorum

Oyla:

Joingle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi k60
Konular
0
Aynı sorun şuan bende var telefonu ayarlardan sifirladim düzeldi fakat bu geçici bi çözüm hangi romu kurdun linki varmı ve birdaha bu sorunla karşılaştınmı çünkü ben bunun mıuı 14 ile alakalı olduğunu düşünüyorum
Global olanı kurun hocam sorun düzelirse eu Roma geçersiniz

Oyla:

Joingle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi k60
Konular
0
Globalı recovrymi indiriyim fastboot mu twrp ile uğraşmak istemiyorum mi flash ile atsam sorun ölümü edl moda geçerse sıkıntı ama cihaz
Hocam fastboot atmanız daha iyi olacaktır illa flash tool ile atmanıza gerek yok minimal ADB yöntemi daha basit ve önlemini önceden almış oluyorsunuz mi flash kullanacaksanız Clear all yaparken kilit olmayan seçenek ile devam edin YouTube ile daha tecrübeli olabilirsiniz tavsiyem 2-3 video izleyip reaksiyon almanız

Oyla:

hakankinqqq103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi mi a 3
Konular
0
Hocam fastboot atmanız daha iyi olacaktır illa flash tool ile atmanıza gerek yok minimal ADB yöntemi daha basit ve önlemini önceden almış oluyorsunuz mi flash kullanacaksanız Clear all yaparken kilit olmayan seçenek ile devam edin YouTube ile daha tecrübeli olabilirsiniz tavsiyem 2-3 video izleyip reaksiyon almanız
Hocam elite rom diye bı rom varmış onu kurmak istiyorum eu romdan geçmek sıkıntı yaratır mı yarın halletmem lazım bunu PC yok evde PC bulcam arkadaştan ondan yapcam bu işlere az çok hakimim ama kusursuz deilim o yüzden adım adım anlatırsanız çok memnun olurum romun linki burda

Oyla:

Joingle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi k60
Konular
0
Hocam elite rom diye bı rom varmış onu kurmak istiyorum eu romdan geçmek sıkıntı yaratır mı yarın halletmem lazım bunu PC yok evde PC bulcam arkadaştan ondan yapcam bu işlere az çok hakimim ama kusursuz deilim o yüzden adım adım anlatırsanız çok memnun olurum romun linki burda
Hocam tek tek anlatmak sizi ve beni zorlayacaktır tavsiye ettiğim videoyu izlerseniz temiz şekilde romunuzu kurabilirsiniz eu ve elite daha doğrusu custom romları twrp üzerinden kurmak daha kolayıma geliyor sizde uyumlu twrp dosyasını cihazınıza kurarak elite romu sorunsuz yükleyebilirsiniz çok fazla bilgi sahibi değilseniz ilk olarak twrp ile temiz kurulum nasıl yapılır başlıklı videoları izleyiniz yani YouTube ile görsel olarak çok daha tecrübeli olursunuz cihazınızı çöp yapmamak için her detayı görsel olarak araştırmanız sizin için daha doğru olacaktır ek olarak daha güncel elite romları var diye biliyorum

Oyla:
Üst Alt