Yardım Poco f4 gt Oyun fps kısma sorunu

hknslmn69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi mi 10T
Konular
2
Arkadaşlar merhaba call of duty mobile oyununu sıkça oynadığım için poco f4 gt satın aldım fakat oyun oynarken ısınma ve fps kontrolü yaptığımda telefon 44 derecenin üzerinde çıktığı anda oyun 45 fpse düşüyor,game turboyuda performans ayarında çalıştırıyorum, performansda çalıştırmazsam bu kez 42 derecede oyun 30 fpse düşüyor,sorun nedir bir türlü anlamadım.Bir çok yerde araştırma yaptım ama bi sonuç bulamadım.Benzer sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilirse çok memnun olurum.

hknslmn69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi mi 10T
Konular
2
Arkadaşlar merhaba call of duty mobile oyununu sıkça oynadığım için poco f4 gt satın aldım fakat oyun oynarken ısınma ve fps kontrolü yaptığımda telefon 44 derecenin üzerinde çıktığı anda oyun 45 fpse düşüyor,game turboyuda performans ayarında çalıştırıyorum, performansda çalıştırmazsam bu kez 42 derecede oyun 30 fpse düşüyor,sorun nedir bir türlü anlamadım.Bir çok yerde araştırma yaptım ama bi sonuç bulamadım.Benzer sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilirse çok memnun olurum.
Benzer bi sorunu yaşayan yokmu acaba???

Enes67777

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Resmi niye 5
Konular
9
Hocam kullandığınız rom nedir

hknslmn69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi mi 10T
Konular
2
Hocam kullandığınız rom nedir
Hocam merhaba aradan çok zaman geçmiş ama cevap verdiğini görünce tekrar yazayım dedim, kullandığım rom global rom.Telefonu ilk aldığım haliyle sadece gelen güncellemeleri yaptım.Açıkcası çokda anladığım konular değil zaten.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Biraz farklı konu ama 2024'de sıfır 13000 tl buldum. 8 gen 1 de malum ama ısınmayan işlemci de yok.Ne diyorsunuz bulmuşken alayım mı sıfır 13 e

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Biraz farklı konu ama 2024'de sıfır 13000 tl buldum. 8 gen 1 de malum ama ısınmayan işlemci de yok.Ne diyorsunuz bulmuşken alayım mı sıfır 13 e
Daha az ısınan işlemci var.
8gen 2 çok daha iyi 3-4 bin farkla gelir üstelik.
Bütçe arttırın bence.
3 bin daha çıksa 16 bine hazır dirençli kayıtlı K60 pro 8/256 alınır.
4 gibi daha çıksa 17 bine 12/256 gelir.

Ben aktif kullanıyorum 8gen 2 cidden müthiş fark ediyor.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Daha az ısınan işlemci var.
8gen 2 çok daha iyi 3-4 bin farkla gelir üstelik.
Bütçe arttırın bence.
3 bin daha çıksa 16 bine hazır dirençli kayıtlı K60 pro 8/256 alınır.
4 gibi daha çıksa 17 bine 12/256 gelir.

Ben aktif kullanıyorum 8gen 2 cidden müthiş fark ediyor.
Çıkmıyor hocam ya. K60 pro iyide peşin olursa iyi. sarı siteden alınca en para taksit yapıyor 1000 tl falan yaslayarak. 16 bin yaparsam 2.500 tl yaslarlar.O nedenle. Yoksa peşin olsa koşa koşa redmagic alırım.Birde ben eski konsol oyunları oynuyorum ne kadar ısınsada wii emilatoru ile iş görür diye düşünüyorum

edit: İşin içine telefon giirnce en para sonradan taksit yapmıyormuş bu durumda bizim iş yatış bu ayda telefonsuz kaldık iyi mi🤪

Son düzenleme:

Enes67777

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Resmi niye 5
Konular
9
Hocam merhaba aradan çok zaman geçmiş ama cevap verdiğini görünce tekrar yazayım dedim, kullandığım rom global rom.Telefonu ilk aldığım haliyle sadece gelen güncellemeleri yaptım.Açıkcası çokda anladığım konular değil zaten.
Hocam ben telefonu değiştirdim çok ısınıyor redmi k60 aldım şuan bu cihazı kullanıyorum

Üst Alt