Yardım Poco F3 TWRP Dosyalar PC'ye Bağlanmıyor

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
40
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12
Telefon Modeli
poco f3
Bootloader Kilidi
Açık
TELEFON POCO F3 BL KIIDI ACIK YURTDISI MI HESABI KILITLI OLDUGU ICIN PIXEL KURACAGIM AMA TELEFONDA SIFRE OLMAMASINA RAGMEN TWRP SIFRE ISTIYO VE DOSYALARI GOREMIYORUM SIFRE COZ KISMINDA B PARTITIONUNDA MIUI 12 VAR KILITLI SEKILDE A PARTITIONUNA GECINCE HABIRE YENIDEN BASLIYOR YARDIM EDERMISINIZ

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
ya ilk kurulumda sifre koydunuz ya da cihazin gecmisi temiz değil derim, ya da bl unlocklayan adam rastgele bir şifre girdi. verilerinizi yedekleyip verileri twrp uzerinde sifirlayin, sonra ilk acilista sifre olarak pin belirleyin.

Oyla:

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
40
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya ilk kurulumda sifre koydunuz ya da cihazin gecmisi temiz değil derim, ya da bl unlocklayan adam rastgele bir şifre girdi. verilerinizi yedekleyip verileri twrp uzerinde sifirlayin, sonra ilk acilista sifre olarak pin belirleyin.
hocam cıhaz pc baglandıgında dosyalara erısemıyor yedeklesem nereye atacagım sd kart yerı yok otg alıp usb taksam ıcıne pıxel rom atsam hıc ugrasmadan pıxel rom flashlasam efs ımeı yedegı alıp hem mı account kılıdınden kurtulmus olurum hem telefon acılmıs olmaz mı ?

Oyla:

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
verilerin gider
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

miui ile orijinal androidin sifreleme algoritmalari farkli, verilerini her turlu sifirlamak zorunda kalacaksin. yine onlarin da yedegini al ama telefonu normal acip wifi uzerinden adb ile yedeklemeye calis eger baska sekilde yapamiyorsan.

Oyla:

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
40
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
verilerin gider
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

miui ile orijinal androidin sifreleme algoritmalari farkli, verilerini her turlu sifirlamak zorunda kalacaksin. yine onlarin da yedegini al ama telefonu normal acip wifi uzerinden adb ile yedeklemeye calis eger baska sekilde yapamiyorsan.
Hocam telefonda veri yok tek IMEI yedeği alacağım otg den yapsam kurtulur muyum teşekkürler

Oyla:
Üst Alt