Yardım Poco F3 Telefon Görüşmesi Esnasında Sessize Alıyor, Duraklamaya Alıyo, Ekranı Açılıyo vs.

lysyrg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlyas
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Telefon görüşme esnasında kendi kendine sessize alıyor, ekran kararıyor, açılıyor uygulamalara giriyo vs vs. tuhaf tuhaf şeyler yapıyo çıldırtıyo beni.
Kulağım değiyor bundandır dicem ama sanmıyorum. Aldığım günden beri böyle garantiye mi yollayım var mı bir çözümü. Global değil tr amazondan aldım tr garantili cihaz.

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Telefon görüşme esnasında kendi kendine sessize alıyor, ekran kararıyor, açılıyor uygulamalara giriyo vs vs. tuhaf tuhaf şeyler yapıyo çıldırtıyo beni.
Kulağım değiyor bundandır dicem ama sanmıyorum. Aldığım günden beri böyle garantiye mi yollayım var mı bir çözümü. Global değil tr amazondan aldım tr garantili cihaz.
Ekranin alt kismini yuzunuze fazla yaklastirmayin ayni sorunu bende cok yasadim zamanla alistim yakinlik algilama ile alakali bi durum

lysyrg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlyas
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
denedim de yine aynı sensör bozuk galiba garantiye göndermem lazım sanırsam

abdrrhmang

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi5
Konular
0
Eu.rom kullanarak ben bu sorunu çözdüğünü düşünüyorum.sürekli telefon konuşan biriyim konuşma esnasında ya ekran kararıyor tekrar güç tuşuna basarak da ekran hemen gelmiyordu yada sesi kapat diyerek mikrofonu kapatıyordu. Eu rom çok güzel tek yaşadığım sorun hoparlör ve ahize sesi orjinale göre daha az ses veriyor

Üst Alt