Çözüldü POCO F3 Random Reset Sorunu

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Aylar oldu sorun halen devam ediyor ve sorunun cozumu yine ayni bellek uzantisi acik ise kaoatiyoruz kapali ise aciyoruz 1ay kafamiz rahat bu sorun bu sekilde gideriliyor
Aylardir herseferinde ayni acaba ayarla oynamasam resetlesem nokuyor diye denedim ancak hergun 2 3 kez yine resetliyor taki bellek uzantisi ayarini yapana kadar. Eger ayarla oynarsam tam 1ay boyunca birdaha sorun yasatmiyor. Yazilimsal olarak bu bugun duzeltilmesi gerekiyor

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Aylar oldu sorun halen devam ediyor ve sorunun cozumu yine ayni bellek uzantisi acik ise kaoatiyoruz kapali ise aciyoruz 1ay kafamiz rahat bu sorun bu sekilde gideriliyor
Aylardir herseferinde ayni acaba ayarla oynamasam resetlesem nokuyor diye denedim ancak hergun 2 3 kez yine resetliyor taki bellek uzantisi ayarini yapana kadar. Eger ayarla oynarsam tam 1ay boyunca birdaha sorun yasatmiyor. Yazilimsal olarak bu bugun duzeltilmesi gerekiyor
Farklı romlara geçiş yapmayı deneyin Aosp romda bellek uzantısı yok deneyin resetleme oluyormu olmaz ise sorun sizin kullandığınız romda demektir eğer orda da olursa sorun donanımsal demektir

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Farklı romlara geçiş yapmayı deneyin Aosp romda bellek uzantısı yok deneyin resetleme oluyormu olmaz ise sorun sizin kullandığınız romda demektir eğer orda da olursa sorun donanımsal demektir
Suan rom ile ugrasicak vaktim yok pek onyuzden rom.degismeyle ugrasamicam global romdayim garantiside var zaten. Ya belleklerde ucuza kacti xiaomi yada yazilimsal baska aciklamasi yok ilk aldigim gunden beri bu skrun var bu sorunu globalde yasayanda cok var forumda benden baska yasayan varsa ve ayni sekilde denerse sorunun cozumu icin kiyas olur aslinda ama sanirim kimse ya yasamiyor yada yaşasada umursamiyor gibi hissediyorum 😅

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Suan rom ile ugrasicak vaktim yok pek onyuzden rom.degismeyle ugrasamicam global romdayim garantiside var zaten. Ya belleklerde ucuza kacti xiaomi yada yazilimsal baska aciklamasi yok ilk aldigim gunden beri bu skrun var bu sorunu globalde yasayanda cok var forumda benden baska yasayan varsa ve ayni sekilde denerse sorunun cozumu icin kiyas olur aslinda ama sanirim kimse ya yasamiyor yada yaşasada umursamiyor gibi hissediyorum 😅
Ben aldığımdan beri bir kere bile yaşamadım

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Ben aldığımdan beri bir kere bile yaşamadım
Sanslisiniz demekki . Bu sorunu xiaomide kabul ediyor yazilim guncellemesi ile duzelticenide belirtti aslinda ama cozum yok halen bu ne tetikliyor oda belli degil. Cihazi sifirlamayi oneriyorlar ama ben sifirlama ilede cozuluceni sanmiyorum. Hayirlisi bakalim ne olacak suanki buldugum bildirdigim cozum bu ayari kapa ac gecici cozum tam 1ay gidiyor :)

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
bu 2haftadir iyice azitti bu sorun fabrika ayarlarina cevirdikden sonra 🤣 yanliz bide 2haftadir cift hat kullanmaya basladim hayir bu telefindaki sorun belli sim kartlardan kaynaklimi oluyor acaba

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
bu cihazda yaşadığım her turlu saçmalığı buraya yazdim.
ekran ayarindaki 120hz i kapatip 6hz de kullanmaya basladigimdan beri sadece 2 3 kere reset oldu ilk baslardaa ondan sonra suan bayadir kafam rahat reset sorunu olmadi hic sacma sapan bi problem

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
global 14.0.4 sürümü ile random reset sorunu çözülmüş gibi arkadaslar bilginiz olsun. aşırı yoğun kullaniyorum 3haftadir hiç reset yok şuan.

Üst Alt